Menu
Sepetiniz

CATIT

Brand: CATIT
Depolama alanını sayesinde ıslak yiyecekler için bir kap ve kuru mamalar için bir pençe ile birleştirir. Kendiliğinden kontrollü doğal beslemeyi uyarır ve kedinizin aşırı miktarda yemeyi önlemeye yardımcı olur. Yetişkin kediler ve yavru kedileri için rahat yükseklikte viskoz stressiz, ergonomik tas..
Brand: CATIT
Catit Çok Fonksiyonlu Kedi OyuncağıParlak ve dikkat çekici tasarımKedinizin takip edeceği lazer ışınlarına sahipOyun esnasında dağıtılacak muameleleri takın.Renkli arı aksesuarı kolayca değiştirilebilirCatit'in yeni Play Tumbler Bee'le - son ve en etkileşimli lazer kedi oyuncağı - kedinize sonsuz eğ..
Brand: CATIT
?Catit Fonksiyonel Kedi Tuvalet Kabı 48.5 cm x 25.5 cm x 55 cmYarı otomatik kedi tuvalet tasarımı, aktif kedi kumu ayırma ızgarası, çekmece tipi temizleme kutusu, bu özelliklerin hepsi sizin için kullanışlı ve etkili bir tuvalet deneyimi yaratacak ve geleneksel yollara veda edeceksiniz!18 kiloya kad..
Brand: CATIT
Catit Kapalı Kedi Tuvalet KabiniStandart tuvalet kaplarından daha geniştir.Tamamen kapalı olması sayesinde kötü kokuları önlemekte oldukça başarılı bir tasarımdır. Üzerinde ki yenilenebilir Karbon filtre sayesinde kötü kokular tuvalet kabının dışına çıkmaz. Yukarıya doğru açılan geniş kapak sabit ol..
Brand: CATIT
Kedilerin görme, işitme, tat alma, dokunma ve koku alma gibi duyuları çok gelişmiştir. Catit Senses ürünlerinin hepsi bu duyuları harekete geçirmek için tasarlanmıştır.Catit Senses ürünlerini tek başına kullanabileceğiniz gibi bir oyun ve aktivite merkezi oluşturmak için hepsini bir arada da kullana..
Brand: CATIT
?Hagen Catit Cam Kaseli Kedi Köpek Mama ve Su Kabı 200 ml x 2 SiyahKediler için, mama ve su kabı olarak kullanılabilen, hijyenik, kolay temizlenebilen, stand ve kalın cam malzemeden oluşan, mama ve su kabı setidir.* Bulaşık makinasında yıkanabilir.* Kullanımı kolaydır ve hijyeniktir.* Sert mika benz..
Brand: CATIT
Boyutlar (tava): 57 cm L x 46,5 cm H x 39 cm W (22,4 inç x 18,3 inç x 15,3 inç).Boyutlar (kapı açıklığı): 26.5cm H x 24.5cm W (10.4in x 9.6in)..
Brand: CATIT
Hagen Catit Magic Blue Litter Box JumboCatit Magic Blue Litter Box, kedi idrarında bulunan tehlikeli amonyak gazlarıyla mücadele ederken mahremiyet sağlayan en uygun hava filtrelemesini sağlar. Kaput, kutunun içindeki amonyağı yakalar - ön kapıyı çıkarmayı seçseniz bile - Sihirli Mavi filtre pedleri..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)