Menu
Sepetiniz

TRENDLINE

Brand: TRENDLINE
ENJOY YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 15 KG Köpeğinizin kan dolaşımında, tüy yapısında, kas ve deri gelişiminde önemli rol oynayan aminoasitler ve proteinler içerir. Sağlıklı bir kalp ve görme açısından en iyi mineral ve vitamin katkı maddelerine sahiptir. Kolay sindirilebilir, mamadaki tane şekil ve boyut..
Brand: TRENDLINE
King Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 Kg Yetişkin kediler için farklı lezzetlerin bilimsel formülle harmanlanmış maması Yetişkin kedilerin günlük tüm besin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel tasarlanmış bilimsel formül, 100 doğal içerik, tüm yetişkin kediler için dengeli ve sağlıklı b..
Brand: TRENDLINE
King Biftekli Yetişkin Köpek Maması 20 KgKöpek maması king 1 yaşını geçen köpekleriniz için üretilmiştir.Karşı konulmaz lezzeti ve sağlıklı yapısıyla ekonomik bir mama olarak bulunmaktadır.Ürünün İçindekilerEt ve Et ürünleri , Hayvansal yağ , Mısır gluten unu, Buğday , Ciğer aroması , Kuru şeker pan..
Brand: TRENDLINE
Proline Cat Lamb amp; Rice Adult Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 1 Yaşın üstündeki kediler için Yüksek kaliteli kuzu etli ve pirinç içeren tam ve dengeli beslenme formüllü kedi maması. Doğal bir mucize olan keten tohumuyla ve doğal minerallerle ProLine Kedi Kuru Maması Kedinizin Yemeğe ..
Brand: TRENDLINE
?Trendline Biftekli Yetişkin Köpek Maması 1 KgİÇİNDEKİLER:Buğday, Mısır, İşlenmiş Hayvansal Protein, Bonkalit, Hayvansal Yağ, Kırmızı Et Unu, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Tuz, Kuru Bira Mayası.BESİN MADDE BİLEŞENLERİBESLEYİCİ İLAVELERHam Protein20%Vitamin A (E672)15000 IU/kgHam Yağ 9%Vit..
Brand: TRENDLINE
Trendline Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1 Kg   Kediniz kısırlaştırıldıktan sonra  enerji ihtiyacı % 30 düşerken, operasyondan 2 saat sonra yeme ihtiyacı i% 20 yükselir. İçindekiler; İşlenmiş hayvansal protein, Buğday, Mısır, Hayvansal yağ, Bonkalit, Mısır gluteni, Kurutulmuş şeker pancarı, Ciğer a..
Brand: TRENDLINE
?Trendline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 15 kgTrendline kediler için formüle edilmiş tam dengeli kedi mamasıdır.Kedilerin sevdiği aromalarla zenginleştirilmiş lezzeti adeta kedileri cezbetmekte.Kediler seçici olduklarından kullanılan mamanın aroması oldukça önem arz eder. işte bu sebept..
Brand: TRENDLINE
Trendline Lamb Rice Kuzu Eti ve Pirinçli Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 kgİÇİNDEKİLER:Buğday, Mısır, İşlenmiş Hayvansal Protein, Bonkalit, Hayvansal Yağ, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Kurutulmuş Kuzu Eti Unu, Pirinç, Tuz, Kuru Bira Mayası. MİNERALLER:Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çink..
Brand: TRENDLINE
Trendline crystal kedi kumu % 100 doğal ve toxiklerden arındırılmış kedi kumudur. Sıvıyı kolaylıkla emerek tamamen içine alır. Kediniz kendisini her zaman kuru ve mutlu hisseder. Kullanım : Trendline paketinin tamamını tuvalet kabına 4-5 cm yükseklik sağlayacak şekilde boşaltın. Eğer bir adet..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)