Menu
Sepetiniz

AGIZ-DIS URUNLERI

Brand: BEAPHAR
Beaphar Diş Macun ve Fırça Seti Köpekelrimiz ağız ve diş sağlığı için macun ve fırçadan oluşan ağız sağlık seti..
Brand: BEAPHAR
?Beaphar Kedi ve Köpek Ağız Gargarası 250 mlKedi ve köpeklerin sularına karıştırılarak kullanılan, plak, tartar, ağız kokusu önlemeye yardımcı Beaphar Plaque Away ağız sağlığı sıvısı. Evcil dostlarınızın ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı olan ürün ağız kokusunu ve kokuya sebep olan bakterileri..
Brand: BEAPHAR
?Beaphar Parmağa Geçen Köpek Diş FırçasıKedi ve köpekler için, tartar oluşmasına neden olan bakteri plaklarının birikmesini önleyen, diş temizliğine yardımcı olan, parmağa takılarak kullanılan diş fırçasıdır.Günlük olarak kullanıldığında diş ve diş etlerinin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur..
Brand: BIO PETACTIVE
PetActive Kedi Ve Köpekler İçin Ağız Bakım Solüsyonu 250 Ml Kedi ve Köpekler İçin Ağız ve Diş Bakım Ürünü Kedi ve köpeklerin ağız kokusuna engel olmakla birlikte diş taşı oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.Aynı zaman da diş eti hastalıklarının önlenmesinde kullanılan bu üründür.Kedi ve köpek..
Brand: BIOLINE
?Bioline Bakteri Engelleyici Kedi Köpek Ağız Bakım Suyu 300 mlKedi ve köpeklerin kötü nefes kokusunun önlenmesine yardımcı olu. Kötü nefesin sebepleri yemek artıkları ve ağız içerisinin kimyasındaki bozulmalardır. aynı zamanda diş taşlarının oluşumu için uygun ortamın habercisi olan kötü kokuları yo..
Brand: ECOPURE
Ecopure Plaquex Kedi Köpek Tartar amp; Plak Engelleyici Ağız Bakım Solüsyonu 200 Ml• Bakteri plağının birikmesini engeller,• Hoş olmayan bir ekshalasyon havası kokusunu yok eder,• Günlük ağız hijyeni sağlar.PlaqueX nötr pH değerine sahip hayvanlar için su katkı maddesidir; diş eti iltihabı ve period..
Brand: TRIXIE
Trixie Et Tadında Köpek Diş Macunu 100 grTüm köpekler için et tadında diş macunu. Tadı sayesinde kolay kullanım. Plak oluşumunu ve kötü nefes kokularını önler. Yavru köpeğinize bebekliğinden itibaren alışkanlık edindirmeniz gereken bir davranıştır. İlerki yıllarda yavru köpeğinizin diş temizliği kon..
Brand: TRIXIE
Kedi, köpek ve küçük hayvanlar( tavşan vb) için diş temizleme mendilidir. İçerdiği naneli diş temizleme losyonu ile dişleri ve diş etlerini hem temizler hemde besler. Baş parmağa ve işaret parmağına takılarak dişler ve diş etleri nazikçe temizlenebilir. Kedi ve köpekler için olan diş macunu ve diş f..
Brand: TRIXIE
Trixie Köpek Naneli Diş Macunu 100 grKöpek diş macunudur. Plak oluşumunu önler. Sağlıklı dişler ve temiz kokulu bir ağız için muhakkak kullanılması gereken bir üründür. Köpeğinize çok hoş gelecek aroması sayesinde kullanımı kolaydır...
Brand: TRIXIE
Trixie Köpek Ve Kedi İçin Diş Temizleme Suyu 300 mlKullanımı çok kolay, köpek ve kedi için kullanılabilen elma kokulu diş temizleme suyudur. Köpeğinizin ve/veya kedinizin dişlerini günlük içme suyu aracılığıyla temizler, ağızda bakteri oluşumu ve ağız kokusunu engeller. Köpeğinizin ve/veya kedinizin..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)