Menu
Sepetiniz

FURMINATOR

Brand: PET PRETTY
Fobnimarut Basmalı Tüy Toplama ve Kesme Tarağı 4 InchEvcil hayvan sahiplerinin ortak şikayeti olan ve alerjiye yol açtığı bilinen, dökülmeye hazır cansız ve gevşek tüyleri kolayca alır. (keserek değil). Paslanmaz çelikten yapılmış uygun ağzı ile tüyün üzerindeki ölü gevşek tabaka sıyırılır ve tüye z..
Brand: PET PRETTY
Fobnimarut Basmalı Tüy Toplama ve Kesme Tarağı 5 InchEvcil hayvan sahiplerinin ortak şikayeti olan ve alerjiye yol açtığı bilinen, dökülmeye hazır cansız ve gevşek tüyleri kolayca alır. (keserek değil). Paslanmaz çelikten yapılmış uygun ağzı ile tüyün üzerindeki ölü gevşek tabaka sıyırılır ve tüye z..
Brand: PET PRETTY
Fobnimarut Basmalı Tüy Toplama ve Kesme Tarağı 5 CmEvcil hayvan sahiplerinin ortak şikayeti olan ve alerjiye yol açtığı bilinen, dökülmeye hazır cansız ve gevşek tüyleri kolayca alır. (keserek değil). Paslanmaz çelikten yapılmış uygun ağzı ile tüyün üzerindeki ölü gevşek tabaka sıyırılır ve tüye zar..
Brand: PET PRETTY
Fobnimarut Basmalı Tüy Toplama ve Kesme Tarağı 2,65 InchEvcil hayvan sahiplerinin ortak şikayeti olan ve alerjiye yol açtığı bilinen, dökülmeye hazır cansız ve gevşek tüyleri kolayca alır. (keserek değil). Paslanmaz çelikten yapılmış uygun ağzı ile tüyün üzerindeki ölü gevşek tabaka sıyırılır ve tüy..
Brand: FURMINATOR
Furminatör Firm Slicke Fırça - LargeFurminator Soft Slicker Brush, geleneksel köpek fırçalarından farklı olarak köpeğinizin derisine zarar vermeden köpeğinizin tüylerini ayırmak ve çözmek için tasarlanmıştır.Geleneksel tımar atma aletlerini kullanmadan önce köpeğinizin kabuğunun altına sıkışmış tüyl..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)