Menu
Sepetiniz

TIRNAK MAKASI

Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5984 Tırnak Makası Küçük BoyKöpekler ve kediler için GRO 5984 tırnak makası, arkadaşınızın tırnaklarını kolayca kesmenizi sağlar. Küçük petler için uygundur. Kesim işlemini basit hale getirmek için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, ilk kullanım için, nasıl yapacağınızı anlamak için vete..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO5986 Kedi Köpek Tırnak MakasıÜrünle birlikte gelen kesme sınırlayıcısı sayesinde, GRO 5986 ve GRO 5987 köpek tırnak makası, köpeğinizin tırnaklarına kolayca bakmanızı sağlar. Ayrıca yanlışlıkla açılmasını önlemek için bir güvenlik cihazı ile donatılmıştır.Uyarı: tırnakların kesilmesinden..
Flamingo Köpek Tırnak Makası S 13 CmArtık bu tırnak makasını kullanarak köpeğinizin tırnaklarını kendiniz kesebilirsiniz. Bakterilerin üremesini önlemek için tırnak makasını düzenli olarak su ve Dettol veya Barbicide gibi antiseptik bir solüsyon kullanarak temizleyin; sonra kurumasına izin verin...
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Köpek Kemirgen Giyotin Tırnak Makası Giyotin kullanım şekli sayesinde kolay ve hatasız kesim sağlar...
Brand: TRIXIE
Kedi amp;Köpek ve tüm diğer küçük petler için uygun makas. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve Müşteri Hizmetlerimizi arayarak ..
Brand: TRIXIE
Kedi amp;Köpek ve tüm diğer küçük petler için uygun tüyleri inceltmek için kullanılacak makas. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ..
Brand: TRIXIE
Emniyet kilitli , paslanmaz çelik giyotin tırnak makası. Doğru kullanım ve köpeğinize zarar vermemek için köpeğinizin tırnaklarını nasıl kesmeniz gerektiğini veterinerinize danışınız. Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık,..
Brand: TRIXIE
Emniyet kilitli , paslanmaz çelik tırnak makası. Doğru kullanım ve köpeğinize zarar vermemek için köpeğinizin tırnaklarını nasıl kesmeniz gerektiğini veterinerinize danışınız...
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)