Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Royal Canin Intense Hairball Tüy Yumağı Engelleyici Kedi Maması 2Kg

Royal Canin Intense Hairball Tüy Yumağı Engelleyici Kedi Maması 2Kg
-23 %
Royal Canin Intense Hairball Tüy Yumağı Engelleyici Kedi Maması 2Kg
Royal Canin Intense Hairball Tüy Yumağı Engelleyici Kedi Maması 2Kg
Özellikle uzun tüylü ve yarı uzun tüylü kedilerde rastlanan tüy yumağı problemine karşı çözüm olarak
üretilen
Royal Canin Hairball kedilerin yuttuğu ve midede biriken ölü tüylerin dışkı yoluyla düzenli olarak atılmasına yardımcı olur.Tüy yumaklarına karşı özel olarak geliştirilen formülü sayesinde midede biriken ölü tüylerin doğal yoldan atılmasını destekler.Royal Canin Hairball'ın formülünde dışkı kokusunu azaltıcı özellikli doğal yuka özü vardır. Ayrıca mama tanelerindeki kıtırlar sayesinde diş sağlığa etki eder, dişlerdeki plak ve tartar oluşumunun azaltılmasında etkili olur. Beyin ve göz fonksiyonlarına destek olan taurin açısından zengin bir mamadır.Besleme Rehberi2 kg kediler için günlük 30 gr - 40 gr arası3 kg kediler için günlük 45 gr – 55 gr arası4 kg kediler için günlük 50 gr – 70 gr arası5 kg kediler için günlük 60 gr – 75 gr arası6 kg kediler için günlük 75 gr – 90 gr arası7 kg ve üstü kediler için 85grBeslenme seviyeleri genel bilgi özelliği taşımaktadır.
Evcil hayvanınızın hareketlilik ve yaşına göre ayarlama yapılması önerilir. Ürün ambalajında tam besleme rehberini bulabilirsiniz.Analiz TablosuProtein : %34Yağ : %15Ham Kül : %8.1Ham Lif : %7.5Vitamin A: 23700 IUVitamin D3 :
800 IUVitamin E
: 600 mgVitamin D3: 1000 IUE1 (Demir): 40 mgE2 (İyot): 3.1 mgE4 (Bakır): 5 mgE5 (Manganez): 52 mgE6 (Çinko): 172 mgE8 (Selenyum):0.06 mgL-Karnitin: 100 mgKoruyucularAntioksidanlarİçerikKurutulmuş kümes hayvanları etiPirinçMısır gluteniMısır unuBitkisel yağlarsoya ve hodanBitkisel lifBitkisel ProteinlerHayvansal yağPancar küspesiMayaMinerallerBalık yağıYumurta tozuFisilyum kabuğu ve tohumlarıTaurinL-karnitinvitaminlersodyum fosfatHidrolize hayvansal proteinlerFrukto-oligo-sakkaritlerDL-metiyoninL-sistinYeşil çay ve üzüm özleri

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.