Menu
Sepetiniz

ADVANCE

Brand: ADVANCE
Advance Cat Somonlu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3 Kg ÖZELLİKLERİ 1–10 yaşındaki yetişkin kediler için özel olarak geliştirilmiş bir mamadır. *Uygun oranda protein ve yağ: yetişkinlik döneminde kedilerin sağlığını korur. *Taurin: kedinin görme fonksiyonunu en üst düzeyde tutmada çok önemli ro..
Brand: ADVANCE
Advance Cat Sterilised Hindili Kısır Kedi Maması 400+400 GrÖzellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamadır. Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma Azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi Tokluk hissi için yüksek lif seviyesi Kas kitlelerini korumak için yüksek protein ve..
Brand: ADVANCE
Advance Cat Sterilized Somon kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg ÖZELLİKLERİ: Kısırlaştırılmış kediler için geliştirilen bir mamadır. *Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma: azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi, tokluk hissi veren yüksek lif seviyesi, kas dokusunu korumak ..
Brand: ADVANCE
Advance Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1.5Kg 1 - 10 yaş arası kediler için protein kaynağı olarak tavuk, karbonhidrat kaynağı olarakta sindirimi kolay olan pirinç kullanılarak hazırlanmış yetişkin kedi mamasıdır. Advance, vitamin E, vitamin C, bioflavonoidler, selenyum, çinko, bakır, manganez ..
Brand: ADVANCE
Advance Sensitive Salmon amp; Rice Hassas Deriye Sahip Köpekler İçin Somon Balıklı Maması 3 KgÖZELLİKLERİ:Et proteinleri ve genellikle gıda hassasiyeti yaratan diğer maddelere karşı alerji oluşan tüm ırklardaki yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiş bir mamadır.*Yalnızca balık proteini: et pro..
Brand: ADVANCE
Advance Dog Yavru Büyütme Köpek Maması 3 KgAnalitik Bileşenler: protein % 32.0, yağ içeriği % 23.0, ham lif % 2.0, inorganik madde % 6,5, kalsiyum % 1.3, fosfor % 1.0, Nem %8.09Katkı Maddeleri : Vitamibn A 27000 IU, Vitamin D3, 1800 IU, Vitamin E 670 mg/kg, Vitamin C 500 mg/kg, Taurin 1200mg/kg, Dem..
Brand: ADVANCE
Advance Hairball Tavuk ve Pirinçli Tüy Yumağı Kontrolü Kedi Maması 1,5 Kg    Yaşamlarının büyük bölümünü ev içinde geçiren yetişkin kediler için özel olarak geliştirilmiş bir mamadır.  *Yulaf lifi: tüy topaklanmasının kontrol altında tutulmasına yardımcı olur.  *Düşük kalori oranı: kedinin ideal..
Brand: ADVANCE
Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 Kg   2 - 12 Aylık kediler, hamile ve emziren kediler için protein kaynağı olarak tavuk, karbonhidrat kaynağı olarakta sindirimi kolay olan pirinç kullanılarak hazırlanmış yavru kedi mamasıdır. % 41 protein ve % 20 yağ içeriği ile büyüme evresinde yavrunu..
Brand: ADVANCE
Advance Lamb Rice Kuzu Etli Hassas Yetişkin Köpek Maması 3 Kg   Mamanın Özellikleri : *Bütün ırklardaki yetişkin köpeklerde deri ve tüylerin bakımı için özel olarak üretilmiş bir mamadır. *Kuzu eti: lezzetli bir protein kaynağıdır. *Biotin ve çinko: köpeğin tüylerinin sağlıklı ve parlak olması..
Brand: ADVANCE
Advance Mini Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7,5 Kg   Özelliklerine bağlı olarak gıda hassasiyetine neden olduğu bilinen gıda bileşenleri ile et proteinine karşı intoleransı olan küçük ırk köpekler için (..
Brand: ADVANCE
Advance Puppy Mini Tavuklu Küçük Irk Yavru Köpek Maması 3 Kg   Yavru köpekler (3 hafta-2 ay) ve hamile veya emziren köpekler için: Nükleotid içeren özel formülü sayesinde hücre yenilenmesi hızlandırılır ve yavru köpeklerin dokularının hızlı bir biçimde gelişimi sağlanır. Hücrelerin hızlı bir şeki..
Brand: ADVANCE
Advance Puppy Sensitive Somonlu Yavru Köpek Maması 12 Kg   Protein intoleransı olan yavru köpekler (2-12 ay) ve hamile veya emziren köpekler için Et proteini içermez. Yalnızca balık ve sebze proteinleri. Aloe vera jeli alerjenlerin ciltten ve bağırsak duvarından geçişini azaltır. Prebiyotikler: Fe..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)