Menu
Sepetiniz

PRO PLAN

Brand: PRO PLAN
?Pro Plan Adult +7 Ton Balıklı Yaşlı Kedi Konservesi 85 Grİçindekiler: Et ve hayvansal türevler, balık ve balık türevleri (%4'ü ton balığı), yağlar mineraller, sebzeler, bitkisel türevler,çeşitli şekerler.Katkı Maddeleri: Besinsel Katkılar IU/kg:Vit A 1776; Vit D: 248 mg/kg: Demir sülfat monohidrat:..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Adult Tavuklu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 10kg1 - 7 yaş arası yetişkin kediler için hazırlanan formülüyle Pro PlanAdult yetişkin kedilerin günlük enerji ve besin ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Yüksek protein oranı hem kolay sindirilebilirlik sağlar hem de kas kütlesinin yoğunluğunu..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Adult Tavuklu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3kg1 - 7 yaş arası yetişkin kediler için hazırlanan formülüyle Pro PlanAdult yetişkin kedilerin günlük enerji ve besin ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Yüksek protein oranı hem kolay sindirilebilirlik sağlar hem de kas kütlesinin yoğunluğunu ..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması Pro Plan Adult Digestion sindirim sistemi sağlığı için hazırlanmış özel pro-digest formülü ile içeriğindeki yüksek kaliteli kuzu ile yapılır. Hassas sindirim sistemine sahip yetişkin köpekler için tam gıdadır. Ürün bilgisi: Sağlıklı bir sindirim..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Adult Digestion Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 16.5 KgPro Plan Adult Digestion sindirim sistemi sağlığı için hazırlanmış özel pro-digest formülü ile içeriğindeki yüksek kaliteli kuzu ile yapılır.Hassas sindirim sistemine sahip yetişkin köpekler için tam gıdadır.Ürün bilgisi:Sağlıklı ..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Medium Adult Sensitive Digestion Kuzulu ve Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg1-7 yaş arası yetişkin orta ırk köpekler için uygun kuzulu ve pirinçli kuru mamadır. Mama içeriği mide ve sindirim hassasiyetine ssahip köpekler için özel olarak formüle edilmiştir.Sindirim sistemini deste..
Brand: PRO PLAN
?Pro Plan Adult Large Sensitive Somon Yetişkin Hassas Köpek Maması 14 kgİçindekiler :Somon Balığı (%15) , mısır, prinç (%14), kurutulmuş somon proteini , mısır gluten unu, hayvansal yağ, mısır grizi, soya unu, sakatat, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş yumurta, minareller, kurutulmuş hindiba kök..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Adult Somonlu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 1.5kgYetişkin kediler için geliştirilen formülü genel olarak sağlığın korunmasıodaklıdır. Pro Plan Adult Somonlu tüyler, gözler, kas yapısı üzerinde bir çok olumlu etkiye sahiptir.Pro Plan Adult Somonlu yüksek protein oranına sahiptir ve oldukç..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Adult Somonlu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 10kgYetişkin kediler için geliştirilen formülü genel olarak sağlığın korunmasıodaklıdır. Pro Plan Adult Somonlu tüyler, gözler, kas yapısı üzerinde bir çok olumlu etkiye sahiptir.Pro Plan Adult Somonlu yüksek protein oranına sahiptir ve oldukça..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Adult Somonlu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3kgYetişkin kediler için geliştirilen formülü genel olarak sağlığın korunmasıodaklıdır. Pro Plan Adult Somonlu tüyler, gözler, kas yapısı üzerinde bir çok olumlu etkiye sahiptir.Pro Plan Adult Somonlu yüksek protein oranına sahiptir ve oldukça ..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Medium Adult Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Yetişkin Orta Irk Köpek Maması 16.5kg1 - 7 yaş arasındaki ortam ırk yetişkin köpeklerin beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, somon ve pirinç içeriği ile protein ve karbonhidrat bakımından zengin, yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip, ..
Brand: PRO PLAN
Pro Plan Medium Adult Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Yetişkin Orta Irk Köpek Maması 3kg1 - 7 yaş arasındaki ortam ırk yetişkin köpeklerin beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, somon ve pirinç içeriği ile protein ve karbonhidrat bakımından zengin, yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip, yet..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 76 (7 Sayfa)