Menu
Sepetiniz

ND

Brand: ND
?Namp;D Balkabak Bıldırcınlı Yetişkin Köpek Konservesi 140 GrAAFCO Köpek Maması Besin Profillerinin bakım amacıyla oluşturduğu besin seviyelerini karşılamak için formüle edilmiştir. 100% Memnnuniyet Garantisi.MALZEMELERBıldırcın, tavuk, ringa balığı, balkabağı, yumurta, ringa yağı, tatlı patates, na..
Brand: ND
?Namp;D Balkabak Bıldırcınlı Yetişkin Köpek Konservesi 285 GrAAFCO Köpek Maması Besin Profillerinin bakım amacıyla oluşturduğu besin seviyelerini karşılamak için formüle edilmiştir. 100% Memnnuniyet Garantisi.MALZEMELERBıldırcın, tavuk, ringa balığı, balkabağı, yumurta, ringa yağı, tatlı patates, na..
Brand: ND
?Namp;D Balkabak Geyik Etli amp; Elmalı Yetişkin Köpek Konservesi 285 GrAAFCO Köpek Maması Besin Profilleri tarafından bakım için belirlenen besin seviyelerini karşılamak üzere formüle edilmiştir. 100% Memnnuniyet Garantisi.MALZEMELERGeyik eti, tavuk, ringa balığı, kabak, yumurta, ringa yağı, tatlı ..
Brand: ND
ND Balkabaklı Kuzu ve Yaban Mersinli Küçük Irk Yavru Köpek Maması 7 kgYavru köpekler, gebe ve emziren dişi köpekler için geliştirilmiş Kuzu eti amp; Yaban Mersini içeren tahılsız ve bal kabaklı tam mamadır.BİLEŞİMİKemiksiz taze kuzu eti (24%), kurutulmuş tavuk eti (24%), bezelye nişastası (20%), tav..
Brand: ND
?Namp;D Balkabak Ördekli Yetişkin Köpek Konservesi 285 GrAAFCO Köpek Maması Besin Profilleri tarafından bakım için belirlenen besin seviyelerini karşılamak üzere formüle edilmiştir. 100% Memnnuniyet Garantisi.MALZEMELERÖrdek, tavuk, ringa balığı, kabak, yumurta, ringa balığı yağı, tatlı patates, fru..
Brand: ND
ND Tahılsız Balkabak Bıldırcın Nar Yetişkin Kedi Maması 5 Kg1 yaş ve üzeri yetişkin kedilerin beslenmeleri için uygun bal kabaklı, bıldırcın ve narlı tahılsız kuru mama.Kedilerin severek yiyeceği Namp;D tahılsız mama onun sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesi için özel formüllü içeriğe sahiptir. Ö..
Brand: ND
ND Balkabak Tavuk Narlı Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7 kgYetişkin, küçük ırk köpekler için geliştirilmiş Tavuk Eti amp; Nar içeren tahılsız bal kabaklı tam mamadır.BİLEŞİMİTaze kemiksiz tavuk eti (24%), kurutulmuş tavuk eti (22%), bezelye nişastası (20%), tavuk yağı, kurutulmuş bal kabağı (5%), k..
Brand: ND
?Namp;D Balkabak Yaban Domuzu amp; Elmalı Yetişkin Köpek Konservesi 285 GrAAFCO Dog Food Nutrient Profiles tarafından bakım için oluşturulan besin seviyelerini karşılamak üzere formüle edilmiştir. 100% Memnnuniyet Garantisi.MALZEMELERYaban domuzu, ringa balığı, balkabağı, yumurta, ringa yağı, tatlı ..
Brand: ND
Namp;D Düşük İlkel Tahıllı Light Orta amp; Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 2,5 KgTavuk, kılçıksız buğday, yulaf ve nar. Yetişkin köpekler için düşük kalorili tam mamadır.BİLEŞİMİTaze kemiksiz tavuk (%20), kurutulmuş tavuk eti (%18), kılçıksız buğday (%10), yulaf (%10), taze ringa balığı, kurutulmuş ..
Brand: ND
Namp;D Düşük Tahıllı Kuzu Etli Yaban Mersinli Yetişkin Kedi Maması Kuzu eti, kılçıksız buğday, yulaf, yaban mersini.Yetişkin kediler için tam mamadır. BİLEŞİMİ Taze kemiksiz kuzu eti (%22), kurutulmuş kuzu eti (2%0), kılçıksız buğday (%10), Yulaf (%10), hayvansal yağ, kurutulmuş tüm yumurtalar,..
Brand: ND
Namp;D Ocean Balkabaklı Morina Balıklı ve Portakallı Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 KgMorina balığı, balkabağı ve portakal. Yetişkin köpekler için tam mamadır.BİLEŞİMİTaze morina balığı (%25), kurutulmuş morina balığı (%25), bezelye nişastası, balık yağı (ringa balığı), kurutulmuş balkab..
Brand: ND
?Namp;D Prime Tahılsız Tavuk ve Narlı Yavru Köpek Konservesi 285 GrYavru, Hamile veya emziren köpekler için komple yiyecek.MALZEMELERTavuk, ringa balığı, yumurta, ringa balığı yağı, tatlı patates, nar, fruktooligosakkarit, kalsiyum karbonat, potasyum klorür, A vitamini takviyesi, D3 vitamini takviye..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)