Menu
Sepetiniz

FERPLAST

Brand: FERPLAST
Ferplast 5950 Çift Taraflı Kedi ve Köpek FırçasıÇift Taraflı kedi ve köpek fırçaGenişlik 6 cm Uzunluk 22 cm..
Brand: FERPLAST
Ferplast 5952 Tüy Toplama RulosuEvcil hayvanınızın tüylerini evin etrafına saçmaktan sıkıldınız mı? Rahat bir tüy toplama rulosu olan GRO 5952 sayesinde, probleminiz çözülmüştür: Aslında, köpekler ve kedilerin tüylerinden; kumaşlar, sandalyeler, mobilyalar, yataklar, kanepeler ve tüm evsel yüzeylerd..
Brand: FERPLAST
Ferplast Nippi Hijyenik Torba Yedek parça olarak satın alınabilecek bu sağlam poşette, çevre dostu büzgüsüyle mükemmel hijyenik bir çantadır. paket kolayca köpek kirli dışkıları almadan toplamak için rahatça kullanılabilen 24 torba içerir.Boyut: 24 x 12 cm..
Brand: FERPLAST
Ferplast 5922 Kedi Köpek Fırçası KüçükKediler ve köpekler için bu fırça, evcil hayvanınızın tüylerini düzenli tutmak ve parlak ve yumuşak hale getirmek için yumuşak kıllara sahiptir. Kısa, orta veya uzun tüylü tüm kedi ve köpekler için uygundur.Boyut: 19,5 x 5,4 x h 3 cm..
Brand: FERPLAST
Ferplast 5960 Kedi Köpek Kırık Dökülecek Tüy Toplayıcı Trim Tarak KüçükÖlçüler:13 x 6,8 cm..
Brand: FERPLAST
Ferplast 5986 Çift Taraflı Kedi Köpek Fırçası KüçükKısa, orta veya uzun tüylü kediler ve köpekler için bu çift fırça, tüylü arkadaşınızın ceketini düzenli tutmak için mükemmeldir. Cildi tahriş etmeyecek ve aynı zamanda uyarıcı bir masaj verecek yuvarlak uçlu paslanmaz çelik tırnaklara sahiptir. Kıll..
Brand: FERPLAST
?Ferplast Agila Colors 3 Köpek Göğüs Tasması Mor Oranj ??Köpek Göğüs tasması Agila ,patentli tasarımı ile oldukça şık.. Naylondan yapılmış, dayanıklı ve pratik, mikro regülasyon sistemi ve üst ve alt parçalar arasındaki bağlantısayesinde her vücut tipine mükemmel uyum sağlar.Köpekler için sağlam nay..
Brand: FERPLAST
?Ferplast Agila Colors 5 Köpek Göğüs Tasması Mor Beyaz ??Köpek Göğüs tasması Agila ,patentli tasarımı ile oldukça şık.. Naylondan yapılmış, dayanıklı ve pratik, mikro regülasyon sistemi ve üst ve alt parçalar arasındaki bağlantısayesinde her vücut tipine mükemmel uyum sağlar.Köpekler için sağlam nay..
Brand: FERPLAST
Ferplast Agila Colors 7 Köpek Göğüs Tasması Siyah GriKöpek Göğüs tasması Agila ,patentli tasarımı ile oldukça şık.. Naylondan yapılmış, dayanıklı ve pratik, mikro regülasyon sistemi ve üst ve alt parçalar arasındaki bağlantısayesinde her vücut tipine mükemmel uyum sağlar.Köpekler için sağlam naylon ..
Brand: FERPLAST
??????????Ferplast Amigo otomatik tasma için değiştirilebilir kılıftır. Farklı renklerde mevcuttur...
Brand: FERPLAST
????????????Ferplast Amigo otomatik tasma için değiştirilebilir kılıftır. Farklı renklerde mevcuttur...
Brand: FERPLAST
?????????????Ferplast Amigo otomatik tasma için değiştirilebilir kılıftır. Farklı renklerde mevcuttur...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 139 (12 Sayfa)