Menu
Sepetiniz

REFLEX

Brand: REFLEX
Enjoy Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 KgTamamı doğal içerikli yetişkin bir köpeğin günlük aktivesini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Köpeğinizin kan oluşumunda , tüy yapısında , deri ve kas gelişiminde önemli bir rol oynayan Protein ve Amino Asitler en iyi oranda bulunmaktadı..
Brand: REFLEX
King Biftekli Yetişkin Köpek Maması 15 KgKöpek maması king 1 yaşını geçen köpekleriniz için üretilmiştir.Karşı konulmaz lezzeti ve sağlıklı yapısıyla ekonomik bir mama olarak bulunmaktadır.Ürünün İçindekilerEt ve Et ürünleri , Hayvansal yağ , Mısır gluten unu, Buğday , Ciğer aroması , Kuru şeker pan..
Brand: REFLEX
?Reflex Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu 10 LtReflex Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu ürün formülasyonuna enjekte edilen "doğal aktif karbon" sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eder. Ayrıca ortamdaki kötü kokuların azalmasına yardımcı olur, granül boyu..
Brand: REFLEX
?Reflex Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu 6 LtReflex Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu ürün formülasyonuna enjekte edilen "doğal aktif karbon" sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eder. Ayrıca ortamdaki kötü kokuların azalmasına yardımcı olur, granül boyut..
Brand: REFLEX
Reflex Anti Hairball Peynirli Kedi Ödülü 60 grTüy yumağı oluşumuna karşı içi lezzetli kremalı kedi ödülü, tüy yumağı oluşumunu önleyen yardımcı malt içerir.Öğün aralarında atıştırmalık veya ödül olarak verilebilir. Yetişkin bir kedi için (ortalama 4 kg) günlük 6 - 10 adet verilebilir.Her zaman taza ..
Brand: REFLEX
Reflex Balıklı ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg - Hayvansal protein kaynağı olarak balık eti unu kullanılmıştır - Doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak omega 3 amp; 6 dengesi sağlanmıştır. - Yucca bitkisi ile koku ve amonyak kontrolü sağlanır, besinlerin emilimi artırılır. Bağışıklı..
Brand: REFLEX
Reflex Balıklı ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 3 Kg 1. ve 2. gün 25 REFLEX PREMIUM KuzuPirinç 75 Eski Mama 3. ve 4. gün 50 REFLEX PREMIUM KuzuPirinç 50 Eski Mama 5. ve 6. gün 75 REFLEX PREMIUM KuzuPirinç 25 Eski Mama 7. günden itibaren sadece 100 REFLEX PREMIUM KuzuPirinç GENEL KULLANI..
Brand: REFLEX
Reflex Biftek Dilim Küp Köpek Kurutulmuş Et Ödülü 80 gr Tüm yetişkin köpekler için önerilen lezzetli köpek ödülleri. Köpeğinizi ödüllendirmenin en keyifli hali Reflex köpek ödülleri kaliteli ham maddeden imal edilmiştir. Köpeğinize ödül verirken içme suyu bulundurun.Küçük ırk köpekler için küçük pa..
Brand: REFLEX
Reflex Biftekli Çubuk Köpek Ödülü 80 Gr Tüm yetişkin köpekler için önerilen lezzetli köpek ödülleri. Köpeğinizi ödüllendirmenin en keyifli hali Reflex köpek ödülleri kaliteli ham maddeden imal edilmiştir. Köpeğinize ödül verirken içme suyu bulundurun. Küçük ırk köpekler için küçük parçacıklara ayır..
Brand: REFLEX
Kediler için tamamlayıcı yem.Lezzet: Biftekli.İçerik: Et ve hayvansal türevler (%6 Biftek),mineraller.Besin madde bileşenleri:Ham protein %33,5, yağ içeriği %20, ham kül %10, ham lif %2, nem içeriği %28.Besleme Önerisi: Öğünlere ilave atıştırmalık olarak verilebilir. Bu ürün günlük tam kedi maması y..
Brand: REFLEX
Reflex Biftekli Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek Maması 3 Kg Yüksekkaliteli yetişkin kuru köpek maması, içeriğindeki biftek, pirinç ve sebze ileköpeğinizin ihtiyacı olan besin değerlerini rahatlıkla karşılayabilmektedir.Sağlıklı bağışıklık sistemi,sağlıklı deri ve tüy yapısı, kemik ve iskelet sistemi..
Brand: REFLEX
Reflex Chewing Baconies Jambonlu Köpek Ödülü 85 Grİçerik:TahıllarEt Ve Hayvansal TürevlerSebze Türevleri (%0,4 İnulin)Çeşitli ŞekerlerHayvansal Ve Bitkisel YağlarMineraller(%1 Dikasyumfosfat)Süt Ve Süt Türevleri.Analiz RaporuHam Protein (%18)Yağ İçeriği (%5)Ham Kül (%4,5)Ham Lif (%2)Nem İçeriği (%22..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 98 (9 Sayfa)