Menu
Sepetiniz

GOLD WINGS

Brand: GOLD WINGS
?Gold Wings Çekirdek 180 grParaket ve papğan türü kuşlar için ana besindir...
Brand: GOLD WINGS
Gold Wings Gaga Taşı Muhabbet kuşları, kanaryalar ve pareket türleri için, kalsiyum içeriği sayesinde sağlıklı bir gelişim sağlayan, gaganın törpülenmesine yardımcı, gaga taşıdır. Kalsiyum ve 6 çeşit vitamin içermektedir. Kuşların gaga yapılarını ve şekillerini düzenlemelerine yardımcı olur. Kafes..
Brand: GOLD WINGS
?Gold Wings Nijer 250 grkanarya türü kuşlar için öttürücü ve kızıştırcı takviyeli ek besindir...
Brand: GOLD WINGS
Kanaryalar için doğadaki gibi çalışarak zevkle ve iştahla yiyebilecekleri,özenle seçilmiş temizlenmiş tohumlarla birlikte bal ve yumurta içeren tamamlatıcı besin kaynağıKANARYALARIN DOĞAL BESLENMELERİNİN YANI SIRA İÇERİĞİNDE KULLANILAN BAL VE YUMURTA KARIŞIMININ SÜREKLİ OLARAK FORMDA VE ZİNDE TUTMAS..
Brand: GOLD WINGS
Gold Wings Premium Ballı Muhabbet Krakeri 2 li Muhabbet Kuşları için hem besleyici hem de doğadaki yemlenme ihtiyaçlarının benzerliğini sağlayarak stres giderici kraker..
Brand: GOLD WINGS
GOLD WİNGS PREMİUM MUHABBET KRAKERİMuhabbet kuşlarının ana yem dışında ihtiyaç duydukları, lezzetli içeriği ile severek yediği içeriğinde kondisyon arttırıcı tahıllar ve meyveler içeren çubuk şeklinde krakerlerdir.Kafesin teline takılarak servis edilir.İçindekiler: Sarı Darı, Kızıl Darı, Beyaz Darı,..
Brand: GOLD WINGS
Gold Wings Premium Bitkisel Kuş Maması 1 KgTüm kuşlar için özel olarak hazırlanmış protein ve vitamin desteğiyle kuşların dengeli beslenmesinde etken rol oynayan, tüy gelişimini destekleyerek, parlak tüylere sahip olmasında yardımcı bitkisel ek besindir.İçindekilerFırıncılık ürünleri, Bitkisel prote..
Brand: GOLD WINGS
Gold Wings Premium Böcekli Kuş Maması 1 KgKuşların doğadaki beslenme alışkanlıkları dikkate alınarak tüm kuşlar için özel olarak hazırlanmış protein ve vitamin desteğiyle kuşların dengeli beslenmesinde etken rol oynayan, tüy gelişimini destekleyerek, parlak tüylere sahip olmasında yardımcı ek besind..
Brand: GOLD WINGS
Gold Wings Premium Bülbül Yemi 1 kg Bülbül ve diğer tropikal ırk kuşlar için özel olarak formule edilmiş,beslenme alışkanlıkları dikkate alınarak hazırlanmış tam yemdir İçerik:Sarı darı,kanarya tohumu (aspur),kızıl darı,sarı panicium, kırmızı panicium, nijer Beslenme Tavsiyesi; * Günlük olarak, ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)