Menu
Sepetiniz

SERA

Brand: SERA
SERA ACTIV PLUS W (50ml) İştah açması için, vücut kilosuna bağlı olarak yemin üzerine veya içme suyunun içine günde bir kez 3, en fazla 12 damla damlatın. Sera Activ Plus, sürüngenler, küçük hayvanlar ve süs kuşları için Calamus kökü özütü içeren canlandırıcı ve sağlık kazandıran bir içecektir. ..
Brand: SERA
Sera Air 110 Plus - Hava MotoruSera Air Plus - Hava Motoru, markanın hali hazırda oldukça popüler olmuş, akvaryum ve bahçe havuzları için kullanılan hava motoru (pompa) serisini daha da geliştirdi. Önceki serilere göre Air Plus - Hava Motoru Serisi üç kat daha uzun ömürlü ve oldukça küçültülmüş yeni..
Brand: SERA
?Sera Akvaryum Bitki MaşasıBu paslanmaz çelik maşa kolay ve doğrudan bitki bakımı için ve aynı zamanda akvaryumdaki diğer bakım tedbirleri için mükemmel uygunluğa sahiptir. Ayrıca sürüngenler ve amfibikler için de uygundur. (Uzunluk: 31 cm)..
Brand: SERA
Sera Elyaf Filtre Malzemesi 250 gr-Mekanik ön-filtreleme için kullanılan sera elyaf filtre, birbirine yapışmadan ve yapısını kaybetmeden uzunca bir süre ince kirleri tutan dayanıklı liflerden meydana gelir.-Sera elyaf filtre, bir kaç kez yıkanabilir.-Tatlı su ve tuzlu su filtrelemesi için uygundur...
Brand: SERA
?Sera Salyangoz KapanıÇekici akvaryum sakinleri olan salyangozlar biyotopta düzenli olarak ürer. Aşırı kalabalık olması durumunda, çabucak zararlı hale gelebilirler. Yeni sera salyangoz toplayıcı herhangi bir kimyasal madde kullanmadan bu yumuşakçaların üremesini sınırlar.İkinci sabit ızgara birinci..
Brand: SERA
Sera Aquatan Su Düzenleyici 250 ml Kalıcı olarak balık dostu, güvenli ve temiz su Klorin ve ağır metaller gibi toksik maddeler akvaryuma her su değişiminde girebilir. Oldukça iyi kontrol edilen musluk suyumuz bile sıklıkla bu tür balıklar için tehlikeli maddeler içerebilir. sera aquatan kirleticile..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 106 (9 Sayfa)