Menu
Sepetiniz

HILLS

Brand: HILLS
SP FELINE ADULT LIGHT CKN.3 KGEndikasyonlari: 1-7 yas arasi ve daha az kaloriye ihtiyaç duyan yetiskin kediler (örn. Daha az hareket eden, kisirlastirilmis ya da kilo almaya egilimli olan kediler).Besleme Önerisi: Asagida gösterilen günlük miktar ile kedinizi besleyiniz. Miktari ideal agirligi koruy..
Brand: HILLS
Kuzu tadı olan yetişkin kediler için bütün yem. Kedi maması Hills Science Plan Feline Kuzulu Yetişkin Yetişkin, klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar, faydalı proteinler ve zenginleştirilmiş omega 3 yağ asitleri içeren kedilerde optimal uygunluğu destekleyen kompozit bir kedi mamasıdır...
Brand: HILLS
Kediler daha yüksek bir yaşta olduğunda beslenme ihtiyaçları da değişmektedir. Hill's Science Adult Adult 7+ Aktif Uzun Ömürlü kedi maması planlı tavukla, artık onu sağlıklı tutan ve güzel görünmesini sağlayan kedi maması verebilirsiniz. Her şey kıdemli kedinizin sağlıklı, formda ve hayati bir yaşam..
Brand: HILLS
Hill's™ SCIENCE PLAN™ KITTEN lt;1 TURKEY Science Plan™ Kitten lt;1 Turkey ?hindi 4%? 1 yaşına kadarki yavru kediler ile hamile ve emziren kediler için hazırlanmış tam evcil hayvan mamasıdır/yemidir. Yapay renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı içermez. BESLEME TALİMATLARI: Yavru kediler: 1-3 ..
Brand: HILLS
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Patatesli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 KgHill's Ideal Balance Chicken, 1 - 6 yaş arası köpek için Tahılsız doğal tavuk ve patates formüllü yetişkin köpek maması. Tahıl içermeyen doğal malzemelerle mükemmel bir denge sağlar.Her ırktan yetişkin köpek için doğ..
Brand: HILLS
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Patatesli Köpek Maması 2 kg1-6 yas arasindaki yetiskin köpekler.Mükemmel bir sekilde dengelenmis dogal malzemeler içerir. Tahil içermez. %70 oraninda hayvansal protein içerir. Bir numarali içerik olarak formülasyonunda Tavuk içerir. BESLEME TALIMATLARI: Gösterile..
Brand: HILLS
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg7 Yaş üstü tüm köpekler için gerekli vitaminler;mineraller ve amino asitler içeren doğal hammaddeler ile formüle edilmiş tahıl içermeyen tam mamadır.Bu mamayı ilk kez kullanıyorsanız; 7 günlük periyotta;yeni mamanın miktarını arttırıp ;esk..
Brand: HILLS
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu ve Patatesli Yaşlı Köpek Maması 2 Kg7 yaş üzeri köpeklerin beslenmeleri için uygun, taze tavuk etli ve patatesli tahılsız yaşlı köpek maması. % 20,5 protein, % 12,9 yağ içerir. Keten tohumu deri ve tüy sağlığında etkilidir. Taze tavuk eti protein kaynağıdır. Mısı..
Brand: HILLS
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 KgHill'sTM İdeal BalanceTM Kitten, 1 yaşına kadar yavru kedi ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiştir. Doğal malzemelerden daha fazlası, çoğunlukla taze tavuktan oluşan, mükemmel dengelenmiş bir yiyecek. Genel sağlık, bağ..
Brand: HILLS
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu ve Patatesli Yavru Köpek Maması 12 KgHill's İdeal Balance Puppy 2 KG, yavru köpeklerin beslenmeleri için uygun taze tavuk etli patatesli yavru köpek maması. Küçük ve orta ırk yavru köpeklerin beslenmeleri için uygundur.Büyüme dönemindeki yavruların ihtiyaçlarına ..
Brand: HILLS
Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu ve Patatesli Yavru Köpek Maması 2 KgHill's İdeal Balance Puppy 2 KG, yavru köpeklerin beslenmeleri için uygun taze tavuk etli patatesli yavru köpek maması. Küçük ve orta ırk yavru köpeklerin beslenmeleri için uygundur.Büyüme dönemindeki yavruların ihtiyaçlarına u..
Brand: HILLS
Hills İdeal Balance Tahılsız Ton Balıklı Mini Irk Yetişkin Köpek Maması 2 KgHills İdeal Balance Adult Small Tuna, 1-6 yaş arası küçük ırk köpeklerin beslenmeleri için uygun tahılsız yetişkin köpek maması. % 22,1 protein, % 15,7 yağ değerlerine sahiptir. Tahıl içermeyen yetişkin köpek maması, bu öze..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 72 (6 Sayfa)