Menu
Sepetiniz

EASTLAND

Brand: EASTLAND
Eastland Köpek Bahçe Bağlama Halatı 9 MetreHer iki ucunda da fırdöndü bulunmaktadır. Paslanmayı önlemek ve daha sağlam kalmasını sağlamak için çelik halatın etrafında koruma kılıfı mevcuttur. 35 kg a kadar olan köpekler için uygundur...
Brand: EASTLAND
Zemin üzerinde duran köpek dışlarını eliniz değmeden almanızı sağlayan 68 Cm yüksekliğinde dışkı toplama aparatıdır. Kullanımı gayet basit ve temizlemesi kolaydır.Sert plastik malzemeden imal edilmiştir.Ebat:68 Cm..
Brand: EASTLAND
Eastland Plastik Kuş Oyuncağı 35 cm Genel Özellikler EastlandPapağan Oyuncağı702-048Zilli ve Toplu Papağanİçin KuşOyuncağı 35 cm Salınım yapmayan materyaller kullanılmıştır. Hayvan sağlığına %100 zararsızdır. Toplam Boy : 35 cm ( En uzun noktası ) Çap : 18 cm ..
Brand: EASTLAND
Eastland Sticky 2 Parça Tüy Toplama Rulosu SetiKullanımı gibi temizlemesi de çok kolaydır. Toz temizleme işlemi bittikten sonra, silindir kısmını çıkartıp ılık suyla yıkıyorsunuz, hepsi bu Üzerinde biriken kıl, tüy ve toz akıp lavabo giderinden gidecek ve rulonun yapışkan özelliği geri gelecek...
Brand: EASTLAND
Eastland Tırmalamalı Çember Kedi Oyuncağı 25 CmKediler için, 25 cm çapında, 7 cm yüksekliğinde, içerisinde dokundukça dönen bir mekanizma ucuna sabitlenmiş peluş faresi bulunan oyun çarkıdır.* Üst bölümünde bulunan 16,5 cm çapında halıfleks bölüm kedinizin oyun oynarken tırmalama ihtiyacını karşılam..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)