Menu
Sepetiniz

ANIMONDA

Brand: ANIMONDA
Animonda Carny Ocean 80 Gr Ton+Kırlangıç Kedi Konservesi Tüm Animonda konserve ürünleri doğal ve katkısızdır, yapay renklendirici ve aroma içermez, sağlıklı kedi beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir. Animondanın kedi konserve serisi, kedinizin özel besinsel ihtiyaçla..
Brand: ANIMONDA
Animonda Carny Ocean Ton ve Sığır Etli Kedi Konservesi 80 Gr 3226 Taze, pratik , kaliteli malzemeden animonda kalitesinde hazırlanmış lezzetli balık fileto yüksek kaliteli kedi maması dır. Kediler Animonda balık lezzetleri için sabırsızlanacaktır. Animonda Carny Okyanus Kedi Maması farklı ..
Brand: ANIMONDA
Animonda Carny Somon ve Sardalya Balıklı Konservesi 80Gr Animonda fabrikasının tecrübesiyle yapılmış yüksek oran ve yüksek kalitede balıktan üretilmiş Animonda Carny Ocean serisi kedinizin vazgeçilmez yemeği olacaktır. İçindekiler: Somon %96, Sardalya %4 Analiz: Protein %11, Yağ %1, Ham Lif %0.4,..
Brand: ANIMONDA
Animonda Carny Ton Balıklı Deniz Mahsülleri Konserve 80Gr Animonda fabrikasının tecrübesiyle yapılmış yüksek oran ve yüksek kalitede balıktan üretilmiş Animonda Carny Ocean serisi kedinizin vazgeçilmez yemeği olacaktır. İçindekiler: Ton %87, Karides ve Kalamar %13 Analiz: Protein %11, Yağ %1, Ham..
Brand: ANIMONDA
Animonda Carny Ton Balıklı Karidesli Konserve 80Gr Animonda fabrikasının tecrübesiyle yapılmış yüksek oran ve yüksek kalitede balıktan üretilmiş Animonda Carny Ocean serisi kedinizin vazgeçilmez yemeği olacaktır. İçindekiler: Ton %87, Karides %13 Analiz: Protein %11, Yağ %1, Ham Lif %0.4, Ham K..
Brand: ANIMONDA
Animonda Cat Snack Tavuk Eti Yeşil Kabuklu Midye Kedi Ödül Maması 45 Gr 083226 Malzemeler: Tavuk (% 99), yeşil kabuklu midye (% 1) Analizi Protein:% 40, yağ% 24, ham selüloz% 0.8, kül% 5, nem% 15 Metabolik Enerji: 100 gr başına 0,9 MJ..
Brand: ANIMONDA
Animonda Cat Snack Tavuk Eti Yeşil Naneli Kedi Ödül Maması 45 Gr 083225 Malzemeler: Tavuk (% 99,5), Nane (% 0,5) Analizi Protein: % 40, yağ% 24, ham selüloz% 0.8, kül% 5, nem% 15 Metabolik Enerji: 100 gr başına 0,9 MJ..
Brand: ANIMONDA
Animonda Gran Carno Biftekli Köpek Konservesi 400 Gr Dana eti ile hazırlanmış yetişkin köpekler için konserve yiyecek. Animonda Gran Carno Saf Et yalnızca taze et kullanılır. Köpekler İçin Gerçek bir besindir gerçek et lezzeti vardır. Dikkatli ve yoğun çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Protein de..
Brand: ANIMONDA
Animonda Gran Carno Hindi ve Ördek Etli Köpek Konservesi 400gr Tüm Animonda konserve ürünleri doğal ve katkısızdır, yapay renklendirici ve aroma içermez, sağlıklı köpek beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir. Animondanın köpek konserve serisi, köpeğinizin özel besins..
Brand: ANIMONDA
Animonda Gran Carno Karışık Etli Köpek Konservesi 400gr Tüm Animonda konserve ürünleri doğal ve katkısızdır, yapay renklendirici ve aroma içermez, sağlıklı köpek beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir. Animonda’nın köpek konserve serisi, köpeğinizin özel besinsel ihtiy..
Brand: ANIMONDA
Animonda Gran Carno Kuzulu ve Biftekli Köpek Konservesi 400 gr Animonda konserve ürünleri doğal ve katkısızdır, yapay renklendirici ve aroma içermez, sağlıklı köpek beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir. Animonda’nın köpek konserve serisi, köpeğinizin özel besinsel ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)