Menu
Sepetiniz

MOTOR

Brand: AQUA MAGIC
QUİK WP-5000 KAFA MOTORU Ürün Özellikleri: Motor Gücü : 60 W Maksimum yükseklik: 3 M Saatlik Devir: 3000 L/H Ürün Niteliği: Tamamı suyun içinde çalışır. Sessiz çalışır. Vakum ağızları hertürlü akvaryuma uyumludur. Uzun ömürlü seramik mil. Tatlı su, Tuzlu su akvaryumları v..
Brand: AQUA MAGIC
Aqua Magic WP-6000 KAFA MOTORU Ürün Özellikleri: Motor Gücü : 85 W Maksimum yükseklik: 4 M Saatlik Devir: 4500 L/H Ürün Niteliği: Tamamı suyun içinde çalışır. Sessiz çalışır. Vakum ağızları hertürlü akvaryuma uyumludur. Uzun ömürlü seramik mil. Tatlı su, Tuzlu su akvaryum..
Brand: AQUAWING
Aquawing AQ6000 Sump Kafa Motoru 135W 6000L/HAquaWing AQ6000 Akvaryum Sump Motoru 135W 6000L/H 5,5MetreSump, çok yönlü, çok çeşitli ve maliyeti az filitrasyon sistemidir. Tankın ebatlarına göre değişen sump ebatları yine tanka göre belirleyeceğiniz bölmelerden oluşur. Çalışma prensipi: Ana tankın al..
Brand: ATMAN
ATMAN 7500 Çift Çıkışlı Hava Motoru 80 - 200 litreye kadar olan tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir, oksijen ve dalgalanma sağlar Çift hava çıkışlıdır. Kullanma talimatı: Hava pompasının kurulum ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Öncelikle hava pompasının akvaryumdan yukarıda,..
Brand: ATMAN
ATMAN 9500 Çift Çıkışlı Hava Motoru 150 - 500 litreye kadar olan tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir, oksijen ve dalgalanma sağlar Çift hava çıkışlıdır. Kullanma talimatı: Hava pompasının kurulum ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Öncelikle hava pompasının akvaryumdan yukarıda..
Atman At-A3500 Hava Motoru10 - 100 litreye kadar olan tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir, oksijen ve dalgalanma sağlarTek hava çıkışlıdır.Kullanma talimatı: Hava pompasının kurulum ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Öncelikle hava pompasının akvaryumdan yukarıda, kuru bir yere konulma..
Brand: ATMAN
?Atman DC-250 Pilli Akvaryum Hava MotoruYüksek kalite üst düzey performansGüvenli ve sessiz çalışmaYüksek çıkış gücüŞık tasarımÜrün iki adet büyük pille çalışmaktadır...
Brand: CHAMPION
Champion CX-0098 Akvaryum Hava Motoru Akvaryumlarda oksijen sağlamanın yanında, suda doğal bir dalgalanma yapan, çıkış gücü ayar düğmesi bulunan, iki çıkışlı hava pompasıdır. Kullanma Talimatı; Champion hava pompasının kurulumu ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Öncelikle hava pompasının akvaryum..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 61 (6 Sayfa)