Menu
Sepetiniz

KULAK

Brand: BEAPHAR
Beaphar Ear Cleaner Kulak Temizleme Losyonu 50 ml Beaphar Ear Cleaner kedi ve köpeklerin kullaklarında oluşan kirlerin, akıntıların rahatlıkla temizlenmesini sağlar. Kulağı tahriş etmeden temizler. Kulakda yer alan kene ve böcekleri temizler. Kulakta oluşabilicek sorunları engeller. Alkol içermez ..
Brand: BIO PETACTIVE
Pet Active Kulak Temizleme Losyonu Kedi, köpek ve tavşanlar için, kulak hijyeninin sağlanmasında yardımcı olan, kanalların temizlenmesini sağlayan, kulak temizleme solüsyonudur. * Kulaklardaki vaks birikiminin temizlenmesine yardımcı olur. * Kendini temizleme sürecini uzatmaya yardımcı olur. * Kok..
Brand: BIOLINE
Bioline Kulak Bakım Damlası 50mlKedi ve köpek için, kulak içindeki birikinti ve kirleri temizleyen, kokuyu önleyen, kulak temizleme solüsyonudur.Nasıl Kullanılır?Kulak kanallarına birkaç damla damlatarak uygulayınız.Masaj yardımıyla, solüsyonu kulak kanallarına dağıtınız.Pamuk yardımıyla fazla sıvıy..
Brand: TRIXIE
Trixie Islak Kulak Temizleme Mendili. Köpek, kedi ve diğer küçük petlerde kullanılabilir. Tahriş etmeden temizlik sağlar. Kulak bölgesindeki kirleri temizlemek ve bakım amacıyla, günlük olarak haricen kullanılır. Kir ve tozları nazikçe temizler. Özellikle seyahatlerde pet sahipleri için son derece k..
Brand: TRIXIE
Kedi, köpek ve küçük hayvanlar( tavşan vb) için kulak temizleme mendilidir. İçerdiği aloe vera ve hamamelis ile kulağı hem temizler hemde besler. Özel formülü ve işaret parmağına takılabilmesi sayesinde kulak içinin nazikçe istenmeyen kirlerden ve kontaminasyondan temizlenmesini sağlar, rahatlatır. ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)