Menu
Sepetiniz

FILTRE

Brand: ATMAN
?Atman 3335S Pompalı Akvaryum Dış Filtre 760 lt/saatAtman at series filtreleri kolay kullanım ve tam filtreleme sağlar. Sessiz çalışan ve % 50 enerji tasaruffu sağlayan bu dış filtreler yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiştir.içerisindeki parçalar aşınmaya dayanıklıdır. Ve oldukça uzun..
Brand: ATMAN
?Atman 3336S Pompalı Akvaryum Dış Filtre 760 lt/saatAtman at series filtreleri kolay kullanım ve tam filtreleme sağlar. Sessiz çalışan ve % 50 enerji tasaruffu sağlayan bu dış filtreler yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiştir.içerisindeki parçalar aşınmaya dayanıklıdır. Ve oldukça uzun..
Brand: ATMAN
?Atman 3338S Pompalı Akvaryum Dış Filtre 1500 lt/saatAtman at series filtreleri kolay kullanım ve tam filtreleme sağlar. Sessiz çalışan ve % 50 enerji tasaruffu sağlayan bu dış filtreler yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiştir.içerisindeki parçalar aşınmaya dayanıklıdır. Ve oldukça uzu..
Brand: DOPHIN
Dophin Akvaryum İç Filtre 300 L/H 200-FB1000 Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarda mekanik, biyolojik temizlik ve oksijen sağlayan, saatte 300 litre su filtreleme kapasiteli, 3.3 wattlık iç filtredir. * Filtre içerisinde, filtre materyali olarak karbon ve sünger bulunmaktadır. * Kutu içerisinde hort..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 80 (7 Sayfa)