Menu
Sepetiniz

ARAC AKSESUARLARI

Brand: HAQOS
?Araba İçin Katlanabilir Kedi Köpek Taşıma SepetiTüm kedi ırkları, küçük ırk ve yavru köpekler için uygun taşıma ünitesidir. Araba ön ve arka koltuğuna pratik bir şekilde monte edilebilir. Ürün üzerinden petinizin tasmasına takılabilir taşıma çantası içerisinden çıkmasını önleyen emniyet kemer mevcu..
Brand: HAPPY PET
Pet Gear 12184 Cam Havalandırma Koruması Arabanızda artık köpeginize de ferah bir yer açılsın Aracınızda petiniz için iyi bir havalandırma sağlamakla beraber, köpeğinizin güvenliğini sağlar. Bu havalandırma sistemi sayesinde köpeğiniz herhangi bir şekilde araç camından kafasını uzatamaz..
Brand: HAPPY PET
Pet Gear Standart ve Jumbo Kargo Bölümü Koruması Keyifli ve güvenli yolculuklar!!! Dayanıklı, hafif ve kaliteli malzemeden yapılmış olup antialerjik özellik taşımaktadır. Petinizin yolculuk esnasında ön tarafa geçmesini ve sürücünün dikkatinin dağılması engellenir. Petiniz bu koruma ünit..
Brand: TRIXIE
12814 kodlu köpek römorkunun el arabası olarak kullanılabilmesi için gerekli ön tekerlek , arka tutamaç ve fren tertibatından oluşmaktadır. Özellikle küçük , yaşlı veya özel medikal durumu olan köpeklerin uzun yürüyüşlerde yorulması sebebiyle veya yürümesi imkansız petlerin dışarıya çıkarılması amac..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)