Menu
Sepetiniz

YEMI

Brand: BEAKS
Beaks Karışık Gine Pig YemiBeaks gine pig yemi, vitamin bakımından zengin kurutulmuş sebze, meyve ve bitkiler içeren gine pig yemidir.* Gine pig yeminin içeriği kurutulmuş sebze, kurutulmuş meyve ve bitkilerden oluşmaktadır, % 100 doğal içeriğe sahiptir.* Yüksek lif içerir, bu sayede sindirimi düzen..
Brand: BEAKS
Beaks Karışık Hamster YemiHamsterlar için, özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayan, hamster yemidir.* Granüllerin yapı ve şekillerinin yanı sıra, kurutulmuş meyve, sebze ve yeşil bitki parçaları hamsterların dişlerini aşındırm..
Brand: BEAKS
Beaks Kemirgen Yalama TaşıBEAKS kemirgenler için yalama taşı; tavşan, ginepig, hamster gibi kemirgen hayvanlar için özel olarak hazırlanmış doğal tuz katkısıdır. Evcil kemirgenlerin günlük aldığı besinlerden tedarik edemedikleri tuz ve mineral ihtiyaçlarını karşılar. Renklendirici ve koruyucu içerme..
Brand: BEAKS
Beaks Meyveli Kemirgen KrakeriTavşan ve guineapig gibi kemirgenler için, kemirme ihtiyacını karşılayan, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış, meyveli tavşan krakeri.* Besleyici içeriği, vitamin C ve enerjiden oluşmaktadır.* Kancaları yardımıyla kafes teline asılabilir.* Paket içe..
Brand: GOLD WINGS
Hamster, tavşan ve benzeri kemirgen grubu için özel olarak hazırlanmış besleyici yem. Sıkıştırılmış granül içermez İçerik: Lif açısından zengin tahıllar; Ayçekirdeği, Kırılmış Yulaf, Mısır, Yuvarlanmış Mısır, Ekstrude Mısır, Arpa, Buğday, Keçiboynuzu, Karabuğday, Balkabağı Tohumu, Havuç, Bezely..
Brand: PET GARDEN
?Hamster - Tavşan Kavunlu Kemirme TahtasıKafese bağlanabilir.Hamsterınızın kemirme ihtiyacını gidermek için idealdir.Hamsterınızın ve Tavşanların uzayan dişlerini törpülenmesine yardımcı olur..
Brand: JUNGLE
Jungle Eko Kuru Yonca Kemirgen Otu 350 GrTavşan, guinea pig gibi kemirgenler için, % 100 doğal, katkısız, kurutularak hazırlanmış ve özenle paketlenmiş, kemirgen otudur.* Özenle hasat edilmiş ve kurutulmuş yonca otu içerir.* Enerji verir, uzun ve sağlıklı bir yaşamı destekler.* Tabana serilerek kull..
Brand: JUNGLE
Jungle Guineapig Yemi 500 grGuinea pig için, özel olarak hazırlanmış, ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içeren, sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayan, besleyici yemdir.Yemin İçeriği;Ayçekirdeği, kırılmış yulaf, mısır, yuvarlanmış mısır, arpa, buğday, extrude mısır, keçi boynuzu, karabuğday,..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)