Menu
Sepetiniz

KUM KABI

Brand: CATGENIE
Catgenie 120 Otomatik Kedi Tuvaleti Tekir Paketi CatGenie 120 ‘de Her Tuvalet Sonrası Temizlik Programı bulunuyor.Böylece kediniz kendi sifonunu çekip kendi tuvaletini yıkayabilir.Böyle bir programı bize binlerce CatGenie sahibi önerdi. Şu anda isterseniz başlama düğmesine basabilirsiniz, isterseniz..
Brand: CATGENIE
Catgenie Makine Temizleme Kartuşu Catgenie120 otomatik kedi tuvaletinizin verimli çalışmasını sağlamak için düzenli aralıklar ile kullanılır. Ulaşılması zor parçalarda kireç, kir ve çıkarılamayan katı maddeleri ortadan kaldırır. 6 ila 12 haftada bir kedi sayısına, temizleme sıklığına ve su sertliğin..
Brand: CATGENIE
Catgenie Yıkanabilir Granül Tahmini 1 kedi için en az 6 ay boyunca kullanılabilir.CatGenia 120 otomatik kedi tuvaleti için özel üretilmiştir..
Brand: CATIT
?Catit Fonksiyonel Kedi Tuvalet Kabı 48.5 cm x 25.5 cm x 55 cmYarı otomatik kedi tuvalet tasarımı, aktif kedi kumu ayırma ızgarası, çekmece tipi temizleme kutusu, bu özelliklerin hepsi sizin için kullanışlı ve etkili bir tuvalet deneyimi yaratacak ve geleneksel yollara veda edeceksiniz!18 kiloya kad..
Brand: CATIT
Catit Kapalı Kedi Tuvalet KabiniStandart tuvalet kaplarından daha geniştir.Tamamen kapalı olması sayesinde kötü kokuları önlemekte oldukça başarılı bir tasarımdır. Üzerinde ki yenilenebilir Karbon filtre sayesinde kötü kokular tuvalet kabının dışına çıkmaz. Yukarıya doğru açılan geniş kapak sabit ol..
Brand: CATIT
?Catit Magic Blue Kedi Tuvaletleri İçin Yedek KartuşMagic Blue 3 aylık kullanım için yedek kartuş..
Brand: FERPLAST
Ferplast Genica Aktif Karbon Filtreli Kedi TuvaletiKediler, bildiğimiz gibi, temiz hayvanlar ve hijyenik tuvalet kapları, kendi ihtiyaçlarını sessiz bir yerde yapmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ferplast'ın patentli yenilikçi kapalı tuvaleti Genica, etkili bir koku giderici etki sağladığı..
Brand: FERPLAST
Ferplast Home Magix Elekli Set Kedi TuvaletiÖzel elekli yapısı sayesinde katılamış kum parçaları el değemeden toplanır.Özellikle doğal çam kumların toz haline gelen kısımlarının aşağıya akması ile üst yüzeydeki kumların hep kuru kalmasını sağlar.Uzunluk 55,5 cmGenişlik 45,5 cmYükseklik 41 cmNet Ağır..
Brand: FERPLAST
Maxi Bella Küçük ırk köpekler için Ev Tuvaleti Uzunluk 65,5 cm Genişlik 50 cm Yükseklik 47 cm Ağırlık 2,625 Kg Önemli Uyarı Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo g..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Kedi Tuvalet Filtresi 20 x 15 Cm 3'LüKedi tuvaletleri için kömür filtresi, istenmeyen kokuları emer. Üniversal filtre, filtreli tüm kedi tuvaletleri için uygundur. Eski filtrenin boyutuna makasla kesin ve yerleştirin. 20 x 15 cm boyutunda üç yedek filtre vardır...
Brand: CATIT
Boyutlar (tava): 57 cm L x 46,5 cm H x 39 cm W (22,4 inç x 18,3 inç x 15,3 inç).Boyutlar (kapı açıklığı): 26.5cm H x 24.5cm W (10.4in x 9.6in)..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 79 (7 Sayfa)