Menu
Sepetiniz

TARAK

Brand: FERPLAST
Ferplast 5960 Kedi Köpek Kırık Dökülecek Tüy Toplayıcı Trim Tarak KüçükÖlçüler:13 x 6,8 cm..
Brand: FERPLAST
Ferplast Gro 5942 Temizleme Aparatlı Kedi Tarağı SmallTaranmak Hakkında genel bilgi:Kedi ve köpekeler taranmaya alışmadıklarında pek hoşlanmazlar bundan dolayıdırki taramaya alıştırmak bebekken başlar.Bebeklik dönemlerinde genelde taranmayı ihmal ederiz böylece ilerleten yaşlarda zorlukla taramaya i..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5944 Tek taraflı Soft Tarak Medium;GRO 5944 orta ve uzun tüylü köpeklerin ve kedilerin alt kürk bakımı için tasarlanmış orta ölçekli bir tarama fırçasıdır. Katlanmış paslanmaz çelik teller sayesinde, tüylerin normal ve doğru bir şekilde yeniden büyümesini sağlayarak, kürkün ölü tüylerin..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5946 Tek taraflı Soft Tarak LargeKöpeğinizin tüylerini muntazam ve rahat bir şekilde taramanızı sağlayan tarak. Ergonomik yapısı ve kolay kullanımıyla işinizi kolaylaştırır. Taranmak Hakkında genel bilgi:Kedi ve köpekeler taranmaya alışmadıklarında pek hoşlanmazlar bundan dolayıdırki ta..
Brand: FERPLAST
Ferplast Gro 5955 Otomatik Temizlenebilir Kedi Köpek FırçasıGRO 5955, orta ve uzun tüyleri olan kedi ve köpekler için alt tüy bakımı için uygun olan bir tarama fırçasıdır. Paslanmaz çelik dişler sayesinde, bu fırça cildi tahriş etmeden derin bir etki yapar, ölü tüyleri etkili bir şekilde çıkarır ve ..
Brand: FERPLAST
Ferplast Gro5941 Çift Yönlü Tüy Toplama Tarağı 27cmGRO 5941, tamamen kauçuktan yapılmış bir fırça olup, kedilerin ve kedilerin her tür tüylerini toplamak için uygundur: kısa, orta veya uzun. Aslında bu fırçanın iki yanında dişleri bulunur, bir tarafında 5 mm uzunluğunda, diğer tarafında 24 mm uzunlu..
Brand: FERPLAST
Ferplast GRO 5956 Otomatik Temizlenebilir Fırça;Ferplast kalitesiyle kolay temizleme sistemi sayesinde arkasında bulunan tuşa bastığınız taktirde tellerin arasında kalan tüyler kolayca temizlenir.Ölçüler: 12,5 x h 19 cm..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 83 (7 Sayfa)