Menu
Sepetiniz

ODUL

Brand: 8IN1
8in1 Delights Bones Köpekler İçin Ağız Bakım Press Kemik 7 Li 8in1 markasının patentli ürünüdür. 8in1 Küçük ırk köpekler için ağız bakımı ve ödül kemiği. Köpeğiniz hem iştahla yerken aynı zamanda da diş temizliğini gerçekleştirecektir. 8in1 Delights Bones içinde bulunan yüksek kalitede sindirilmi..
Brand: 8IN1
Dondurulmuş kuru etin 8'si 1 arada, 5 üründe muhafaza edilen birinci sınıf etin tüm kalitesini ve lezzetini nefis havuçlar, elma veya bezelye eşliğinde.Dondurarak kurutma işlemi, gerçek et ve sebzelerin kalitesini ve tadını korur5 lezzet seçimi: 1)% 100 tavuk göğsü 2)% 100 ördek göğsü, 3) Bezelye il..
Brand: 8IN1
Tavuk köpekleri için davranışlar, normal aktiviteye sahip tüm ırklar için, tavuk türleri, kuru maddede taze et,% 7 yağ (hayvan)% 7, tahıl yok, GDO yok ve koruyucu yok..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Doggys Mix Biotin Taurin Köpek Vitamini 180 Tablet Köpekler için, biotin ve taurin içeren, yuvarlak ve kalp şeklinde, vitaminli ödül tableti. * Kalp şeklindeki ödüller deri ve tüy sağlığının korunmasına yardımcı olan biotin içermektedir. * Yuvarlak ödüller jambon ve ciğer aromalıdır. *..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Allegro Snack Renkli Köpek Ödülü;Köpekler için, kemirme ve çiğneme iç güdülerini karşılamanın yanısıra diş ve diş eti sağlığını korumaya yardımcı, 12 cm uzunluğunda, tavuklu köpek ödülüdür.* Tahıllar ve bitksel kaynaklı ürünlerle hazırlanmıştır.* Yapay renklendirci içermez.* İçeriğinde bul..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Chew'n Snack Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Ödülü 500 GrKöpekler için tamamlayıcı yemİnsan tüketimi için değilEvcil hayvanınız için her zaman temiz su sağlayınKompozisyon :Bitkisel kökenli tahıllar ve türevleri (% 2'si pirinç), yağ ve katı yağlar, et ve hayvan türevleri (% 2'si kuzu unu), prop..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Tavuklu Ve Pirinçli Köpek Ödülü;Köpekler için, yüksek proteinli, tavuklu ve pirinçli nuggets şeklinde, besleyici köpek ödülüdür.* Düşük yağ, yüksek protein oranına sahiptir.* Şeker içermez.* Tazeliğiniz koruyan kilitli poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.Ödülün İçeriği;% 74 tavuk..
Brand: FLAMINGO
?CHICK'N CHIPS 85 GRKöpekler için tamamlayıcı ödül maması.İnsan tüketimi için uygun değildir.Yanında her zaman taze su bulundurunuz.Zipli kapak sayesinde ödülünüz tazeliğini korur.İçindekilerKara hayvanları ürünleri, Tavuk eti 92,8%, gövdeler, kökler, ürünleri ve yan ürünler; gliserinAnalitik Bileşe..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Chicken Cigars Tavuklu Rulo Köpek Ödülü;Köpekler için, kemirme ihtiyacını giderirken eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan, tavuklu köpek ödülü.* Köpek ödülü tavuk etiyle sarılmış, rulo şeklinde çıtır bisküvilerden oluşmaktadır.* Düşük yağ ve yüksek protein oranına sahiptir.* Şekersizdir...
Brand: FLAMINGO
?CHICK'N SNACK SNACK CALCIUM 85 GrKöpekler için tamamlayıcı ödül maması.İnsan tüketimi için uygun değildir.Yanında her zaman taze su bulundurunuz.Zipli kapak sayesinde ödülünüz tazeliğini korur.İçindekilerKara hayvanları ürünleri, Tavuk eti 79,17%,tahıl gevreği, ürünleri ve yan ürünleri, mineraller;..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Mix Tavuklu Köpek Ödülü;Köpekler için, yüksek proteinli besleyici köpek ödülüdür.* Düşük yağ, yüksek protein oranına sahiptir.* Şeker içermez.* Tazeliğiniz koruyan kilitli poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.* Paket içerisinde, kalsiyumlu kemik, cipsve fileto olarak 3 çeşit ödül ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 120 (10 Sayfa)