Menu
Sepetiniz

AGIZ-DIS URUNLERI

Brand: BIOLINE
?Bioline Bakteri Engelleyici Kedi Köpek Ağız Bakım Suyu 300 mlKedi ve köpeklerin kötü nefes kokusunun önlenmesine yardımcı olu. Kötü nefesin sebepleri yemek artıkları ve ağız içerisinin kimyasındaki bozulmalardır. aynı zamanda diş taşlarının oluşumu için uygun ortamın habercisi olan kötü kokuları yo..
Brand: BIOLINE
Bioline Biftek Aromalı Kedi ve Köpek Ağız Bakım Sıvısı 100 Gr- Dişleri temizler ve bakım yapar.- Nefesi taze tutar.Kullanım talimatları:Lütfen ilk kullanımdan önce tüpün ucunu kesin. Diş etlerine günde bir kez uygulayın ve hafifçe masaj yapın.Bazı hijyenik jellerin yutulması halinde, bu tamamen zara..
Brand: BIOLINE
Bioline Kedi ve Köpek İçin Diş Fırçası 4'LüKediler ve küçük burunlu evcil hayvanlar için idealdir Kedinizin tam diş bakımı için...
Brand: TRIXIE
Trixie Et Tadında Köpek Diş Macunu 100 grTüm köpekler için et tadında diş macunu. Tadı sayesinde kolay kullanım. Plak oluşumunu ve kötü nefes kokularını önler. Yavru köpeğinize bebekliğinden itibaren alışkanlık edindirmeniz gereken bir davranıştır. İlerki yıllarda yavru köpeğinizin diş temizliği kon..
Brand: TRIXIE
Trixie Köpek Diş Bakım SetiDiş fırçası veya masaj fırçasını parmağınıza takınız , hafifçe ıslattığınız fırça ile kedi veya köpeğinizin dişlerini fırçalayanız ve/veya parmağınıza taktığınız masaj fırçasıyla kedi veya köpeğinizin diş etlerine masaj yaparak tartar oluşumunu önleyebilir , bu işlemi Trix..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Köpek Diş Fırçası SetiDiş fırçası veya masaj fırçasını parmağınıza takınız , hafifçe ıslattığınız fırça ile kedi veya köpeğinizin dişlerini parmağınıza taktığınız diş fırçasıyla fırçalayanız ve/veya parmağınıza taktığınız masaj fırçasıyla kedi veya köpeğinizin diş etlerine masaj yaparak..
Brand: TRIXIE
Tüm köpekler için diş ve ağız bakım spreyidir. Fluoride içermeketedir. Tadı sayesinde kolay kullanım. Plak oluşumunu ve kötü nefes kokularını önler. Yavru köpeğinize bebekliğinden itibaren alışkanlık edindirmeniz gereken bir davranıştır. İlerki yıllarda yavru köpeğinizin diş temizliği konusunda göst..
Brand: TRIXIE
Trixie Köpek Naneli Diş Macunu 100 grKöpek diş macunudur. Plak oluşumunu önler. Sağlıklı dişler ve temiz kokulu bir ağız için muhakkak kullanılması gereken bir üründür. Köpeğinize çok hoş gelecek aroması sayesinde kullanımı kolaydır...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)