Menu
Sepetiniz

MAMA KABI

Brand: FLAMINGO
?Flamingo Bella Mama Kabı Kırmızı 17 CmHacim: 800 mlÇap: 17 cmÜrün ağırlığı: 195 grRenk: Kırmızı..
Brand: CARNO
Carno RJ733N modeli için yedek kartuş * 14 cm çapında 3 adet aktif karbonlu kartuş bulunur. Aktif karbon kötü tat ve kokuları azaltır, musluk suyunda bulunan zararlı maddeleri tutar...
Brand: CATIDEA
Cat İdea Mama Saklama Kabı 1 Kapaklı 15 Kg KremCat İdea mama saklama kabları, kedi veya köpeğiniz için almış olduğunuz çuval mamaları ambalajından açılmış ilk anındaki gibi taze kalmasını sağlamak amaçlı kullanılabilecek bir üründür. 15 kilo kadar kuru mama hacmi olan bu saklama kabı kapak kısmında ..
Brand: CATIDEA
Cat İdea Mama Saklama Kabı 1 Kapaklı 15 Kg PembeCat İdea mama saklama kabları, kedi veya köpeğiniz için almış olduğunuz çuval mamaları ambalajından açılmış ilk anındaki gibi taze kalmasını sağlamak amaçlı kullanılabilecek bir üründür. 15 kilo kadar kuru mama hacmi olan bu saklama kabı kapak kısmında..
Brand: CATIDEA
Cat İdea Mama Saklama Kabı 2 Kapaklı 10 Kg KremCat İdea mama saklama kabları, kedi veya köpeğiniz için almış olduğunuz çuval mamaları ambalajından açılmış ilk anındaki gibi taze kalmasını sağlamak amaçlı kullanılabilecek bir üründür. 10 kilo kadar kuru mama hacmi olan bu saklama kabı kapak kısmında ..
Brand: CATIDEA
Cat Idea Mama Saklama Kovası 2 Kapaklı 5 Kg PembeKedi ve köpeklerinizin kuru mamasını hava almadan güvenle muhafaza edebileceğiniz, sert plastik malzemeden yapılmış, 14 litre hacimli, ergonomik dizaynlı, kuru mama saklama kabı.* Toksik madde içermez, koku yapmaz.* Kırılmaz ve darbelere dayanıklı mal..
Brand: HAGEN
Kedi ve küçük ırk köpekler için, pompası sayesinde sürekli akan, taze su imkanı sağlayan, suyu devirdaim yaptıran otomatik su kabıdır. Su, sürekli hareket ettiğinden taze kalır ve kötü koku oluşmaz. Havuz bölümü 3 litre su kapasitesine sahiptir...
Brand: CSW
?CSW Kedi-Köpek Çelik Mama-su Kabı 8 oz 11 cmÇap: 11 cmHacim: 8 oz / 230 ml..
Brand: FLAMINGO
?Flamingo Bella Mama Kabı Açık Mavi 12 CmModaya uygun bir tasarıma sahip bu paslanmaz çelik mama/su kabının temizlenmesi kolaydır. Kabın dibindeki kaymaz bir şerit, köpeğinizin yeme sırasında kabın itilmesini ve kaymasını engeller.Çap: 12cmHacim: 300 mlRenk: Açık Mavi..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Bella Mama Kabı Acık Mavi 17 CmGri renkli güzel bir plastik kaplamanın içine gizlenmiş paslanmaz çelik astarlı pratik hazne.Tam Çap: 17,5cmHacim: 800mlRenk:Açık Mavi/Desenli..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 77 (7 Sayfa)