Menu
Sepetiniz

YEMI

Brand: AQUA MAGIC
Aqua Magic Granül Dip Balık Yemi 1 Kg 1 Mm?Tüm Akvaryum balıklar için en ideal dip yemlerinden biridir.Granül yapısı sayesinde balıkların daha hızlı yemesi sağlanır.İçeriğinde bulunan özel vitamin ve mineraller balığın hızlı bir şekilde gelişimini sağlar...
Brand: DAINICHI
GENEL ÖZELLİKLERBu yem cichlid beslenmesinde en ilerici gelişmeleri temsil eder. Cichlid balığı besleneyenlere öneririz. Dainichi yemlerin hepsi bu ileri encapsulation teknolojisinden yararlanan seçkin bir formüldür ve bir çok yem üreticisinde bu teknik yoktur. Herşeyden önce , benzeri olmayan yedi ..
Brand: DAINICHI
Dainichi Cichlid Yiyecek - Renkli FX Batan Küçük Pelet - 8.8 oz , DI12612: Evcil Hayvan Bakımı - Küçük 3.5mm peletler Yedi renk arttırıcı bileşen; Tek bir formülde konsantre edilen soyutlama en yüksek performans ve renk takviye edici bileşenler;Çiklitleriniz için olağanüstü bir renk ve parlaklık düz..
Brand: SPECTRUM
New Life Spectrum Cichlid Formula 250 gr -1mm?Tüm Cichlid balıkları için kolay sindirilebilir, 1 mm çapında granül yemdir.Balıklarınızın renklerini parlaklaştırır, doğal renklerinin korunmasını sağlar.İçeriğinde, hormon ve katkı maddeleri bulunmamaktadır.Kolay sindirilebilir.Antibakteriyeldir.Ürünün..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 173 (15 Sayfa)