Menu
Sepetiniz

YEMI

Brand: AQUA MAGIC
Aqua Magic Granül Dip Balık Yemi 1 Kg 1 Mm?Tüm Akvaryum balıklar için en ideal dip yemlerinden biridir.Granül yapısı sayesinde balıkların daha hızlı yemesi sağlanır.İçeriğinde bulunan özel vitamin ve mineraller balığın hızlı bir şekilde gelişimini sağlar...
Brand: DAINICHI
GENEL ÖZELLİKLERBu yem cichlid beslenmesinde en ilerici gelişmeleri temsil eder. Cichlid balığı besleneyenlere öneririz. Dainichi yemlerin hepsi bu ileri encapsulation teknolojisinden yararlanan seçkin bir formüldür ve bir çok yem üreticisinde bu teknik yoktur. Herşeyden önce , benzeri olmayan yedi ..
Brand: DAINICHI
Dainichi Cichlid Yiyecek - Renkli FX Batan Küçük Pelet - 8.8 oz , DI12612: Evcil Hayvan Bakımı - Küçük 3.5mm peletler Yedi renk arttırıcı bileşen; Tek bir formülde konsantre edilen soyutlama en yüksek performans ve renk takviye edici bileşenler;Çiklitleriniz için olağanüstü bir renk ve parlaklık düz..
Brand: JBL
Jbl Novofect Bitkisel Balık Yemi 10,5 lt - 5880 grYem tabletleri akvaryumun camına yapıştırılır.Tableti cama yapıştırdıktan sonra balıklarınızın beslenişini gözlemleyebilirsiniz.Bitkisel lifler iyi bir sindirimi sağlar.%6 oranında spirulina yosunu içerir.Suyun kirlenmesine neden olan bağlayıcı öğele..
Brand: SPECTRUM
New Life Spectrum Grow Formula 50 gr ( Balık yavru büyütme ) Ambalaj Ölçüleri: 80 gr. 140 gr. 275 gr. 2270 gr. Hızlı gelişen yavru balıklar için yüksek proteinli (%50), Omega-3 yağ asitleri zengin bir yemdir Büyümekte olan balıklarınız tarafından kolayca alınabilen 0,5 mm ölçüsünde mikrogranür ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 176 (15 Sayfa)