Menu
Sepetiniz

KEDI KAPISI

Brand: PET SAFE
Staywell Manuel Delux 4 Yönlü Kedi Kapısı Ahşap Görünümlü/Kahverengi4 Yönlü Fonksiyona sahip bu ürün; sadece içeri, sadece dışarı, açık ve kilitli olarak kullanılabilmektedir. 7 kg ağırlığa kadar olan kediler için uygundur. Giriş ve çıkışları kontrol altında tutmanızı sağlar. Ürün su geçirmez olup t..
Brand: PET SAFE
?PETSAFE 300 EF STAYWELL DELUXE MANUEL 4 YÖNLÜ KİLİTLİ KAPI - BEYAZEvcil hayvanınızın eve giriş çıkışını yönlendirmenizi sağlar.Ürün sadece dışarıya çıkış, sadece içeri giriş, giriş çıkış serbest ve kilitli olmak üzere 4 yönlü kilit sistemine sahiptir.Açılan kanat sert ve dayanıklı plastikten yapılm..
Brand: PET SAFE
Staywell Mıknatıslı Delux 4 Yönlü Kedi Kapısı - Beyaz 4 Yönlü Fonksiyona sahip bu ürün; sadece içeri, sadece dışarı, açık ve kilitli olarak kullanılabilmektedir. 7 kg ağırlığa kadar olan kediler için uygundur. Kedinizin tasmasına takacağınız mıknatıslı anahtar sayesinde, diğer kedi ve minik sokak h..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Kapısı Çift Yönlü 23 x 26,5 Cm BeyazKedilerin dışarı rahat girip çıkmalarını sağlayacak kedi kapısıdır. Cam kapılar için uygun değildir.Özel conta sistemi sayesinde kedi giriş çıkışlarında sessizdir.Manyetik kilidi vardır.Kedi kapısı çevresindeki çerçeve dışarıdan gelebilecek tozu önler...
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Kapısı Elektromanyetik 21,1 x 24,4 CmSadece evin kedilerinin içeri girebilmelerini sağlayan elektromanyetik kilit kontrollu kedi kapısıdır.Özel conta sistemi sayesinde sessiz bir kedi kapısıdır.Şeffaf flap kapısı vardır.Kedinizin boynundaki tasmaya takacağınız magnet sayesinde kapı sadec..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)