Menu
Sepetiniz

TIRMALAMA

Brand: AGIRA
?Agira Alexander Kedi Tırmalama PlatformuÜrün DetaylarıKediler için, tırmanma, tırmalama, gerilme ve yuva ihtiyaçlarını aynı anda karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmış, sisal tırmalama kolonları, peluş kaplı yuvası bulunan tırmalama setidir.Tüm yaş kediler için uygun, her tarafı peluş kaplı, t..
Brand: AGIRA
?Agira Desenli Kedi Tırmalama ve YuvaÜrün DetaylarıKediler için, tırmanma, tırmalama, gerilme ve yuva ihtiyaçlarını aynı anda karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmış, sisal tırmalama kolonları ve peluş kaplı yuvası bulunan tırmalama setidir.Tüm yaş kediler için uygun, her tarafı peluş kaplı, tüm..
Brand: AGIRA
Agira Era Mobilya Kedi Evi ve Tırmalama 50x58 Cm 102 Cm50x58 cm 102 cm yüksekliğinde mobilya malzemesinden üretilmiş kedi yuvası ve tırmalama platformu..
Brand: AGIRA
?Agira Kedi Tırmalama Tüneliİçi, kenarları ve alt tarafı peluş, üzeri tırmalama tahtası olan, içerisinde oyuncak asılabilen ipleri olan tırmalama silindiri.Kedinizi bu ürüne alıştırmak için Trixienin 4238 ve 4241 kodlu kedi otu spreyi ( catnip ) ürününü kullanabilirsiniz.Kediotu kedinizin ürüne karş..
Brand: AGIRA
?Agira Üçgen Katlı Oyuncaklı Kedi TırmalamaKediler için, tırmanma, tırmalama, gerilme ve yuva ihtiyaçlarını aynı anda karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmış, sisal tırmalama kolonları, peluş kaplı yuvası bulunan tırmalama setidir.Tüm yaş kediler için uygun, her tarafı peluş kaplı, tüm taşıyıcı ..
Brand: PUFFY CAT
?Ahşap Oyuncaklı Tırmalama BüyükAhşap malzeme ile üretilmiş kedi oyuncağının üzerinde bulunan bir tırmalama tahtası mevcuttur...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 91 (8 Sayfa)