Menu
Sepetiniz

EKIPMAN

Brand: QUIK
LIYA SİLİNDİR HAVA TAŞI 15x25 MM 24'LÜLiya Silindir Hava Taşı 15x25 MM 24'LÜ..
Brand: BIORB
?Biorb Marine Deniz Akvaryumu Kiti 15-30-60 lt İçinMarine Conversion Kit, biOrb'unuzu veya biUbe'unuzu tropikal bir ortama yeniden yaratmanın karmaşıklığını ortadan kaldırır. Kit nihayetinde dönüşümü hiç olmadığı kadar kolaylaştırmakla kalmadı, aynı zamanda biOrb veya biUbe'unuzu nasıl ayarlayacağın..
Brand: BIORB
?Biorb Timer ZamanlayıcıBIORB BAKIM HATIRLATICI ZAMANLAYICI AQUARIUM BALIK TANKI BESLENME TEMİZLEME LED'iBiOrb Timer, balıklarınızı ne zaman besleyeceğinizi ve bakımınızı ne zaman yapacağınızı hatırlatmanın eğlenceli bir yoludur. Basit istemleri takip etmek balıklarınızın daha sağlıklı ve akvaryumla..
Brand: QUIK
?Bubble Magus C5A Protein Skimmer 300 lt - 500 ltKapasite:300-500 LtMotoru:Rock - SP-2000Gücü:11 WattBoyutlar:22 x 16 x 50 cmSu Seviyesi: 9,5Ürün Nitelikleri:Protein skimmer bir doğa taklidi diyebiliriz, bir anlamda sahil dalgalarından ilk düşünenlerin aklına gelmiş diye rivayet edildiğini belirtebi..
Brand: JEBO
Quik-jebo Dış Filtre kalın Su Emiş Bastonu16-22mm tüm hortumlara uygundur..
Brand: DOPHIN
Dophin Otomatik Yemleme Makinası AF007 50 ile 100 gr arası yemleme ayarı. 24 saat yemleme ayarı. Pul yada graneur yem konulabilir. 2 adet pille çalışır...
Brand: EHEIM
Günlük beslenmenin düzenli yapılabilmesi için 4 ayrı saate ayarlama yapılabilen, 1,5 voltluk 2 adet kalem pille çalışan otomatik yemleme makinasıdır. Yem haznesi içerisine hava veren özel ventilasyon sistemi sayesinde yemin daima kuru kalmasını sağlar. Yem haznesi üzerinde bulunan sürgülü kapak a..
Brand: EHEIM
İkili yem haznesi ile ayrı programlama yapılarak faklı yemlerle balıklarınızı besleyeceğiniz mükemmel yem makinesidir. Her bölüm ayrı ayrı programlanabilir. Her bölüme istediğiniz yem çeşidini koyabilirsiniz. Günde 6 öğün programlama yapabilirsiniz. Özel fan sistemi sayesinde yemin sürekli kuru ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 51 (5 Sayfa)