Menu
Sepetiniz

KAFES

Brand: FERPLAST
Ferplast Criceti 9 Beyaz Dekor Hamster KafesiCriceti 9 Dekor, konforu güzelliğin dekorasyonlarıyla birleştiren hamsterler için bir kafestir. Plastik alt kısıma, yıkanabilir ve dayanıklı hale getiren son teknolojiler sayesinde güzel dekorasyonlar basılmıştır. Teller boyalı metalden yapılmıştır.Cricet..
Brand: FERPLAST
Ferplast Cricetti 9 Pirates Korsan Temalı Kemirgen Kafesi 46 x 29,5 x 23 cmHamster için küçük kafesOrijinal korsan temalı ortamÇocukların ilgisini canlandırabilecek parlak ve neşeli renklerin kullanımıÇocuklar için tasarlanan, onları eğlenceli ve oyunları birleştirerek hayvanlara dikkat etmeyi öğret..
Brand: FERPLAST
Ferplast Cricetti 9 Plane Uçak Model Kemirgen Kafesi 46 x 29,5 x 23 cmKemirgenler için Criceti 9 Plane yaşam alanıyla, çocuklarınıza aynı anda oynamalarına izin vererek nasıl hayvan bakımı yapacaklarını öğretebilirsiniz. Uçak tarzı modele sahiptir.Yaşam alanını tamamlayan tüm kemirgenlerin ihtiyaç d..
Brand: FERPLAST
Ferplast Cricetti 9 Princess Temalı Kemirgen Kafesi 46 cm x 29,5 cm x 23 cmCriceti 9 Princess, burada parlak renkler, pembe bir arka plan ve masal aksesuarlarının kullanımıyla ayırt edilen hamsterler için bir kafes: tüm kızlar buna bayılacak! Evin küçüklerini hayvanların dünyasına getirmek için idea..
Brand: FERPLAST
Ferplast İki Katlı Hamster KafesiKüçük kemirgenler için iki katlı bir ev! Hamster Duo, kolay temizleme için sökülebilir plastik tabana sahipbirhamster kafesidir. Su şişesi, yem kabı ve tekerlek gibi aksesuarlar ile birlikte gelir. Ayrıca, küçük bir evin bulunduğu plastik bir raf ve küçük dostlarınız..
Brand: HAQOS
Hamster Kafesi; Hamsterlar için, beyaz telli, alt tabanı ve kapak kısmı akrilik malzemeden yapılmış, aksesuarlı, hamster kafesi. * Kafes içerisine kolayca giriş çıkışı sağlayan 13,5 x 9 cm ebatlarında plastik kapısı bulunmaktadır. * Kafes içerisinde yuva, çark, yem kabı, suluk ve gezinti tünelibul..
Brand: IMAC
Imac Baggy Pet Shuttle Transport Çantası Ürün özellikleri; İmac evcil hayvan malzemelerinin bütün üretim süreci yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak sadece İTALYA da yapılmaktadır. İmac ürünlerinde her zaman kullanımda kolaylık ve estetik birleştirilerek çağdaş tasarımlara imza atılmaktadır..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 38 (4 Sayfa)