Menu
Sepetiniz

KUM KUREGI

Brand: CATIDEA
Cat Idea Geniş Ağızlı Kedi Kum Küreği KremCat idea kedi kum küreği, kedilerin geniş ağızlı tasarımı ile kedi tuvaletini temizleyen pet sahipbine pratik bir kullanım sağlar. Geniş tutma kulpu ile rahat ve pratik bir kullanımı vardır. Kedi tuvaletini küreği derin bir şekilde daldırıp kürekte bulunan ı..
Brand: CATIDEA
Cat Idea Geniş Ağızlı Kedi Kum Küreği MaviCat idea kedi kum küreği, kedilerin geniş ağızlı tasarımı ile kedi tuvaletini temizleyen pet sahipbine pratik bir kullanım sağlar. Geniş tutma kulpu ile rahat ve pratik bir kullanımı vardır. Kedi tuvaletini küreği derin bir şekilde daldırıp kürekte bulunan ı..
Brand: FLAMINGO
Flamingo Kedi Kumu Küreği Geniş Aralıklı 26 x 10 x 4 CmKedi tuvaletindeki dışkıların kolayca temizlenmesi için plastik kürek...
Brand: IMAC
Imac Gıulıetta Kedi Tuvalet Küreği (4 Renk) 28cm x 12cm Ürün Özellikleri: Kedi tuvalet küreği... Ürün Ölçüleri:28cm x 12cm..
Brand: IMAC
Imac Palette Kum Küreği; Kedilerin ihtiyaçlarını giderdikten sonra kum kabındaki atıkların temizliği, kumun daha uzun süre kullanılması için, temiz ve birbirine yapışmayan kum parçalarının geçebileceği genişlikte delikleri sayesinde iri topakların kolayca alınmasını sağlayan, kum küreğidir. * 8,5 c..
Brand: MODERNA
?Moderna Jumbo Gri Tırmıklı Kedi Kum Küreği;Kedilerin ihtiyaçlarını giderdikten sonra kum kabındaki atıkların temizliğinde kullanılan, kedi kum küreği.* Kumun daha uzun süre kullanılmasını sağlar.* Moderna kum küreği, temiz ve birbirine yapışmayan kum parçalarının geçebileceği genişlikte delikleri s..
Brand: MODERNA
?Moderna Kedi Kum Küreği Dar Aralıklı GriModerna, kum temizleme küreği, topaklaşan kumun pratik bir şekilde temizlenmesine yardımcı ürün. Sağlam ve sert plastikten yapılmıştır. Izgara eleği temiz kumu süzerek topaklaşmış kumların iç kısımda bırakır. Tutma kolunun üst kısmında bulunan askı bölümünden..
Brand: MODERNA
?Moderna Kedi Kum Küreği Dar Aralıklı LacivertModerna, kum temizleme küreği, topaklaşan kumun pratik bir şekilde temizlenmesine yardımcı ürün. Sağlam ve sert plastikten yapılmıştır. Izgara eleği temiz kumu süzerek topaklaşmış kumların iç kısımda bırakır. Tutma kolunun üst kısmında bulunan askı bölüm..
Brand: MODERNA
??Moderna Kedi Kum Küreği Dar Aralıklı SarıModerna, kum temizleme küreği, topaklaşan kumun pratik bir şekilde temizlenmesine yardımcı ürün. Sağlam ve sert plastikten yapılmıştır. Izgara eleği temiz kumu süzerek topaklaşmış kumların iç kısımda bırakır. Tutma kolunun üst kısmında bulunan askı bölümünd..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)