Menu
Sepetiniz

GOZ

Brand: BEAPHAR
50 ml. Gözyaşı İzi Çıkarıcı Her cins kedi, köpek ve yavrular üzerinde kullanılabilir. Ürün gözlerin çevresinde bulunan ve göze hoş görünmeyen lekelerin çıkarılmasına yardımcı olur. Kullanım: Bir pamuğu Tear Stain Remover ile iyice ıslatın ve nazikçe gözlerin etrafını temizleyin. Her göz için ayrı ..
Brand: BIO PETACTIVE
Bio Pet Active Gözyaşı Lekesi Temizleyici LosyonKediler ve köpekler, göz çevresi bakımlarının yapılmasında yardımcı olan solüsyonudur.* Göz sulanmalarına, gözyaşı akıntısına bağlı olarak göz etrafında, tüylerde oluşan lekelerin çıkarılmasına yardımcı olur.Ürünün Kullanım Şekli;* Bir parça pamuk üzer..
Brand: BIOLINE
Bioline KediKöpek Gözyaşı İzi Çıkartıcı 50mlBioline Eye Stain Remover tüm evcil hayvanlarınız için kullanabileceğiniz bir gözyaşı izi temisleme sıvısıdır.Hayvanların gözleri sürekli akar ve bu akıntı tüylerde iz yapar. Bu izleri çıkarmak için özel bir sıvıdır. Göz etrafına damlatıp bir pamuk yardımı..
Brand: TRIXIE
Trixie Islak Göz Temizleme Mendili. Köpek, kedi ve diğer küçük petlerde güvenle kullanabileceğiniz ve çok memnun kalacağınız ıslak mendildir. Tahriş etmeden temizlik sağlar. Göz bölgesinde oluşan çapaklanma ve kirleri temizlemek amacıyla, günlük olarak haricen kullanılır. Göz çevresini nazikçe temiz..
Brand: TRIXIE
Trixie Kedi Köpek Göz Sulanma Önleyici 250 mlKedi , köpek ve tüm petler için uygundur. Sulanan gözlerden ötürü oluşan lekelerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Küçük bir parça pamuğa damlatılır ve göz kapağı ve çevresi silinerek temizlenir. Temizlik esnasında kesinlikle göze bastırmayınız ve basın..
Brand: VETIQ
?Mc Vetiq Tear Stain Remover Köpek Gözyaşı Leke Çıkarıcı 100 Ml ;Köpekler için,göz çevresi bakımlarının yapılmasında yardımcı olan, temizleyici solüsyon.* Toksik madde içermez.* Göz sulanmalarına, gözyaşı akıntısına bağlı olarak göz etrafında, tüylerdeoluşan lekelerinçıkarılmasına yardımcı olur.Ürün..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)