Menu
Sepetiniz

VITAMIN-TAKVIYE

Brand: BEAPHAR
Beaphar DUO-ACTIVE Junior Paste Yavru Kedi İçin Multivitamin Macun 100gr 12956 Yavru Kediler için Multi Vitamin Yavru kedinizin büyümesine ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardım eden ekstra vitamin ve mineraller içerir. Taurin içeriği sayesinde yavru kedinizin görme gücü üzerinde pozitif et..
Brand: BEAPHAR
Kedi Vitamini Kediler için ek besindir. Tüy dökülmesi, cilt problemleri ve mat tüy problemi genellikle vitamin eksikliğinden meydana gelir. Oldukça lezzetli olan Multi Vitamin kedinizin sağlıklı olmasına katkıda bulunur. İçindeki taurin görme gücü üzerinde pozitif etkiye sahiptir. Kullanım: Günde ..
Brand: BEAPHAR
Top 10 Top 10 Top 10: Kediler için bir besin takviyesidir. Bu ürün bir kedinin fiziksel durumunu güçlendiren ve zindeliğini teşvik eden temel vitaminleri, mineralleri ve eser öğeleri ihtiva eder. Top 10 genç kedilerin kemiklerinin ve dişlerinin doğal gelişimini destekler ve parlak bir kürkü ve parla..
Brand: BIO PETACTIVE
Bio PetActive Vitalicat Junior Yavru Kedi Vitamin Macunu 100 MlYavru kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyen Vitamin , Taurin, Dikalsiyum fosfat ve MOS içerikli premikstir. Yavru kedinize dengeli vitamin kombinasyonu sunar.İçindekiler: Vitamin A, Vitamin D3, Taurin, Vitamin B6, Niasin, Vitamin B1,..
Brand: BIO PETACTIVE
Bio PetActive Vitalicat Multivitamin 150 Tablet Kediler İçin Multivitamin Tableti Yavru ve yetişkin kedi dostlarımızın sağlıklı gelişimini destekleyen ve onların hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlayan tam ve dengeli 14 Vitamin karışımıdır. A vitamini, dostumuzun cildind..
Brand: GIMCAT
GIMCAT ANTİ-STRESS KEDİ MACUNU 50GGimCat Anti-Stress Kedi Macunu stresi azaltan ve kedinin hayatını kolaylaştıran; sakinleştirici ve kaygıyı azaltan etkisi olan kaliforniya gelinciği, ağrı dindirici ve hafif anti-depresan etkisi olan kantaron, mutluluk hormonu serotonin salgılatan L-triptofan, kedin..
Brand: GIMCAT
GimCat Expert Line Gastrointestinal Kedi Pastası 50 grGimCat Gastro Intestinal Pasta, kedinizin refahını destekleyen ek bir gıda takviyesidir. Macun doğal olarak gastrointestinal sistemi destekler. Çok sayıda bakteri, sağlıklı bir bağırsak sisteminin işlevini düzenler. Düzenleyici bağırsak çözünür l..
Brand: GIMCAT
Gimcat Taurine Paste Taurinli Kedi Macunu 50 grKediler için, kalp ve göz sağlığını destekleyen, en önemli esansiyelaminoasit olantaurin ve yanı sıra vitaminleriçeren, şekersiz, lezzetli ve sağlıklı kedi macunu.* Şeker içermez.* Yüksek oranda D3 vitaminiiçermektedir.* Taurin, kalp kasının güçlenmesin..
Brand: GIMCAT
Gimpet Multi - Vitamin 100 gr Kediler için taurin ve laktoz türevi olan trans-galactooligosaccharide TGOS içeren vitamin kombinasyonudur. Metabolik gelişimi hızlandıran 12 adet vitamin sayesinde deri ve tüy sağlığı yanısıra enerji ve canlılık kazandırır. Ayrıca taurinin göz ve kalp, trans-galact..
Brand: GIMCAT
Yavru kediler büyümek ve güçlenmek için pek çok protein, vitamin ve minerale ihtiyaç duyar. Bunlar bağışıklık sistemini güçlendirir ve kemik oluşumuna yardımcı olur. GimCat Kitten Paste özellikle altı haftalıktan büyük olan genç kedilerin ihtiyaçları için yaratılmıştır. Sağlıklı büyüme formülü şunla..
Brand: GIMCAT
GimCat Multi-Vitamin Duo, kedilerin ihtiyacı olan 12 çeşit vitamini içermektedir. Ton balığı tadında olan pasta vitamin kedilerin damak tadına uygundur. Şeker katkısı bulunmaz bu sayede kediler için hem sağlıklı hem de lezzetlidir. Özel birleşimi ile vücut direncinin artmasına yardımcı olur...
Brand: GIMCAT
Gimcat Urinary Paste Kedi Macunu İdrar taşlarının oluşumundan sorumlu olan gıda parçacıklarını giderdiği ve idrar yolu enfeksiyonlarını azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış olan bileşenleri içerir ve böylece yeni idrar taşlarının oluşumunu önler. Gimcat Urinary Paste macun, hem idrar taşlarının ön..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)