Menu
Sepetiniz

ILAÇ

Brand: ANIPER
Aniper Biovite Tamamlayıcı Yem 30 Ml Küçük Kafes Kuşları İçin Üreme Dönemi Destekleyici Formülü Aniper BİOVİTE-selenyum for Canary Kanaryalar ve diğer küçük kafes kuşları için hazırlanmış tamamlayıcı yemdir. İçeriği;Balık Yağı, Propilen Glukol, Gliserin, Selenyum, Beta karoten ve E vitamini Ani..
Brand: ANIPER
Aniper Fresch Tamamlayıcı Yem 30 Ml Aniper FRESH for birds Küçük kafes kuşları için aromatik iştah artırıcı olarak Propilen Glukol, Gliserin, A Vitamini, Kekik Yağı, Çörek Otu Yağı, Okaliptus Yağı ve Nane yağı içeren tamamlayıcı yemdir. İçeriği; Propilen Glukol, Gliserin, A Vitamini, Kekik Yağı,..
Brand: ANIPER
?Aniper Sol Küçük Kafes Kuşları İçin Tamamlayıcı Vitamin Besin Katkısı 30 mlANİPERSOL Küçük kafes kuşları için ihtiyaç duyulan vitaminler ile Lizin ve Metiyonin içeren tamamlayıcı yemdir.İçeriği; Balık Yağı, Gliserin, Propilen Glikol, A, D3, E, C, K Vitaminleri, Kalsiyum D Pantothenate, Lizin ve Met..
Brand: BEAKS
Beak'scareKullanım Sekli ve Tarifnamesi; Kanarya, muhabbet kuşu,papagan gibi kafeste beslenen her türio süs kuşunun vita-min ve selenyum ityacini karşlamak ve vitarrin eksikliğisonucunda oluşabilecek sorunlan yaşamamak için destek-leyici amacyla kullanlan PREMIKS, Vitamin ve selenyumintiyacini karşl..
Brand: BEAPHAR
Beaphar Beavita Kuş Vitamin B6/B12i 50 ml 11415 Kuşların tüy dökme döneminde ilave vitamin ihtiyaçlarını karşılar ve tüy gelişmesine yardımcı olur...
Brand: BIO PETACTIVE
?Bio AviCare Kafes Kuşları ve Güvercinler İçin Cilt-Tüy Bakımı 150 mlBio-Avicare Aerosol, formülünde bulunan Palmarosa yağı Cymbopogon marti bitkisinden elde edilir.Alternatif tedavide kullanılan palmarosa yağı nemlendirici özelliği ile kafes kuşları ve güvercinlerin cilt ve tüylerinin sağlıklı ve p..
Brand: SERA
SERA ACTIV PLUS W (50ml) İştah açması için, vücut kilosuna bağlı olarak yemin üzerine veya içme suyunun içine günde bir kez 3, en fazla 12 damla damlatın. Sera Activ Plus, sürüngenler, küçük hayvanlar ve süs kuşları için Calamus kökü özütü içeren canlandırıcı ve sağlık kazandıran bir içecektir. ..
Brand: SERA
Sera Bronchipur W Bitkisel Enerji İçeceği 50 ml * Sürüngenlerin, küçük hayvanların ve süs kuşlarının hastalığa karşı direncini artırmak için koni çiçeği (ekinezya - Echinacea purpurea) kökü özütü içeren şifa ve sağlık kazandıran bir bitkisel içecektir. * Soğuk algınlığı semptomlarını doğal bir y..
Brand: SERA
Sera Diropur W Bitkisel İshal Giderici Solüsyon; Kuşlar, sürüngenler ve kemirgenlerde bozuk gıda, yetersiz hijyen ve diğer sebeplerle oluşmuş ishali tedavi için içme suyuna uygulanan aktif solüsyondur. Vücudun sıvı kaybını dışkıyı katılaştırarak önler. * Tormentil kökü özlü bitkisel enerji içeceği..
Brand: SERA
Sera Mineral Plus V Kuşlar için Sıvı Mineral Takviyesi 50 ml Tüy döküm dönemleri için. Sera mineral plus V kemik dokusu yapısını güçlendirir, kuşun tüylerine canlı parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır ve tüy dökümü esnasında destekler. Derinin ve kanın kendini yenilemesinde yardımcı olur. Kull..
Brand: SERA
Sera Vitamin Plus N Kemirgenler için Sıvı Vitamin Takviyesi 15 mlSERA VITAMIN PLUS V (15ml)Kuşlara ek vitamin desteği sağlamak için multivitamin damlaları.Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Kuşların normalde 1 günde tükettikleri içme suyu miktarına haftada 30 damla sera mineral plus V ilave ediniz..
Brand: SERA
SERA VITAMIN PLUS V (15ml) Kuşlara ek vitamin desteği sağlamak için multivitamin damlaları. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Kuşların normalde 1 günde tükettikleri içme suyu miktarına haftada 30 damla sera mineral plus V ilave ediniz. Tüy dökümü önce ve sonrasında ise haftada iki defa 30 damla..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)