Menu
Sepetiniz

DERI-TUY

Brand: BEAPHAR
Kedi Laveta Laveta + Taurine Laveta + Taurine: Kedilerin sürekli tüy dökmesi ile mücadele etmek amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Laveta kedilerin kıyafetler, mobilyalar, halılar, vb. üzerine sürekli olarak tüy dökmesinin getirdiği rahatsızlığı azaltır. Bu ürün kedinin hızlıca ve tamam..
Brand: BIO PETACTIVE
Bio PetActive Dermacat Sarımsaklı Maya Tableti Yucca, Biotin, Çinko ve Probiyotik Katkılı Sarımsaklı Bira Mayası Tableti Sevimli kedi dostlarımız için deri ve bağırsak sağlığını korumaya yönelik olarak hazırlanmış Vitaminler, Aminoasitler ve Çinko içerikli destek ürünüdür. Bira mayası..
Brand: ESPREE
Kedilerin tüy bakımı ve güzel kokmaları için kullanılacak 4 tüp içerisinde özel damla. Birer hafta ara ile kullanılır...
Brand: ZOOVITAL
Zoovital Biovital Biotinli Kedi Köpek Deri ve Tüy Bakım Macunu 100 Gr   Zoovital Biovital deri ve Tüy sağlığını güçlendiren bileşenler içerir. B2 vitamini:Tüy dökülmesini yavaşlatır,yavru kedilerin büyümesini hızlandırır. B12 vitamini:Sinirhücrelerini korur,hafızayı güçlendirir. B7 (Biotin) :Tüy..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)