Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kedi Maması 400Gr

Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kedi Maması 400Gr
-23 %
Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kedi Maması 400Gr
Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kedi Maması 400Gr

British Shorthair ırkı kediler özel kedilerdir.Beslenmelerinden bakımlarına kadar diğer kedilerden farklı gıda gereksinimleri vardır.Royal Canin Kedi ırklarına özel kedi mamaları konusunda üretimleri ve kaliteleri tartışılmazdır.Kalın deri ve tüy yapısı ve basık çene yapısı ile özel taneler içeren Royal Canin British Shorthair tam onların ağız tadındadır.Kedinin kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur (optimum protein ve L-karnitin içeriği) ve kemik ve eklemleri desteklemeye yardımcı olur.Ağız sağlığıKalsiyum şelatlarıyla ve de kuru mama tanelerinin benzersiz şekil, boy ve dokusuyla, iyi bir ağız ve diş sağlığına katkıda bulunur.Kalp fonksiyonunun güçlendirilmesiEn uygun taurin, L-karnitin, EPA-DHA ve antioksidanlarla, kalp kasının çalışmasına olabildiğince yardımcıdır.British Shorthair Cinsi kedilerin çene yapısına uygundurAmethyst 12, British Shorthair kedisini çiğneyerek kırmaya teşvik eden ve alımı kolay olacak şekilde tasarlanmış özel bir kuru mamadır.İçindekiler;
Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, mısır, mısır gluten, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, hindiba posası, mineraller, soya yağı, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkaritler kaynağı), hodan yağı, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı).
Mamanın Analizi:
Protein: %34 - Yağ: %22 - Kül: %6,5 - Diyetsel lif: %4,8 - Her kg için: L-karnitin: 50 mg - EPA/DHA: 3,5 g - Kalsiyum: 8,1 g - Fosfor: 7,3 g. *L.I.P.: çok yüksek asimilasyon özelliğinden dolayı seçilmiş protein.
Günlük Tüketim Miktarı:Kedinin kilosu
/
Günlük miktar3 kg

45 Gr4 kg


60
Gr5 kg

70
Gr6 kg


90
Gr
Beslenme Talimatı:

Mamayı kuru olarak verin. Kedinizin içmesi için herzaman taze su bulundurun.Beslenme talimatı için paketin arkasındaki tabloya bakınız.Vitamin seviyeleri son kullanma tarihine kadar garanti altındadır.Serin ve kuru bir yerde saklayınız. Kedinizin içmesi için her zaman taze su bulundurun.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.