Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Royal Canin Sensible Hassas Sindirim Sistemi Kedi Maması 2Kg

Royal Canin Sensible Hassas Sindirim Sistemi Kedi Maması  2Kg
-23 %
Royal Canin Sensible Hassas Sindirim Sistemi Kedi Maması 2Kg
Royal Canin Sensible Hassas Sindirim Sistemi Kedi Maması
2Kg

Bazı kediler, yumuşak dışkı ya da ishale neden olan bir sindirim hassasiyeti gösterirler. Bu tür kediler optimum sindirim güvenliği sağlayan bir mamaya ihtiyaç duyarlar. Beslenme üzerine yapılan araştırmalar, bazı besinsel hammaddelerin sindirim üzerinde faydalı etkileri olduğunu ortaya koymuştur.
Royal Canine Feline Sensible 33* Frukto-oligo-sakkaritler (FOS) sindirim kanalındaki yararlı florayı arttırır.* Esansiyelyağ asitlerinin, özellikle de Omega 3 yağ asitlerinin bağırsaklar üzerinde anti-enflamatuvar etkileri vardır.
* Bitkisel ve mineral kaynaklı hammaddelerin benzersiz karışımı ile maksimum sindirim güvenliği garanti edilir.* Nişasta içeriği düşüktür ve biyolojik değeri ve sindirilebilirliği fazla olan hayvansal protein içeriği yüksektir.* 'Exclusive Savour' formülü, en seçici kedilerin bile mamayı iştahla tüketmesini sağlar.
Optimum sindirimSindirim hassasiyeti, optimum sindirim güvenliği sağlayacak şekilde formüle edilmiş besinlerin verilmesini gerektirir.
Ultra-strengthened digestive safetyUltra güçlendirilmiş sindirim emniyetiUltra güçlendirilmiş sindirim emniyeti, bağırsakta protein kalıntılarının miktarını azaltan, yüksek oranda asimilasyon özelliği nedeniyle seçilmiş olan L.I.P.* proteinler ve yüksek oranda pirinç içeriğiyle sağlanır.
Balanced intestinal flora
Bağırsak florasının dengelenmesiSindirimsel floranın büyümesini harekete geçiren pancar pulpu ve frukto-oligo-sakkaritlerin özel bir şekilde alınmasını sağlayarak, bağırsak florasının dengelenmesinde yardımcıdır.
Mamanın içeriği:Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, kümes hayvanları yağı, mısır glüten, kümes hayvanları karaciğeri, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, bitkisel yağ, pancar küspesi, maya, mineraller, bitkisel lifler, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler, DL-metiyonin, iz elementler, sodyum fosfat, yumurta tozu, taurin, vitaminler.

Beslenme Tavsiyesi:Vücut Ağırlığı (Kg)Zayıf Kediler İçinNormal Ağırlıktaki Kediler İçinKilolu Kediler İçin2 Kg35 gr30 gr-3 Kg55 gr40 gr-4 Kg70 gr55 gr40 gr5 Kg-70 gr55 gr6 Kg-85 gr65 gr7 Kg ve Üzeri--
Hamile Kediler


İçin35 – 145 grEmziren Kediler İçinİstediği kadar
* Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir.Kargo Teslim Uyarısı :Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.